STAUD‘S Ein Reichtum an Früchten - rdeče pomaranče, 250 g

Sadni namaz iz pomaranč in rdečih pomaranč

€ 4,99

(€ 19,96 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 g

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • visoka vsebnost sadja
  • s koncentratom limoninega soka
  • popolno na kruhu za zajtrk

Pogosto naročeno skupaj z STAUD‘S Sadni namaz Rosé Grapefruit, 250 g

STAUD‘S Ein Reichtum an Früchten - rdeče pomaranče, 250 g € 4,99 (€ 19,96 / kg)
STAUD‘S Sadni namaz Rosé Grapefruit, 250 g € 5,49 (€ 21,96 / kg)
Skupna cena: € 10,48
Opis
Št. izd.: XPI-STD-230011
Vsebina: 250 g
EAN: 90084799
Št.-Proizvajalca: 230011
Znamka: STAUD‘S
Zvezna dežela: Dunaj
Navodila za shranjevanje: po odprtju hranite v hladilniku
Sestavine

60 % sadež (pomaranče, sok rdeče pomaranče iz koncentrata soka rdeče pomaranče), sladkor, Želirno sredstvo (pektin), koncentriran sok limone in aronije

Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 762 / 182 kj / kcal
maščobe 0 g
  od tega nasičene maščobne kisline 0 g
ogljikovi hidrati 43 g
  od tega sladkor 41 g
beljakovine 0 g
Sol 0 g
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Avstrija, www.stauds.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek STAUD‘S Ein Reichtum an Früchten - rdeče pomaranče

1 recenzija kupcev v drugih jezikih

4,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
0 (0%)
4 Zvezdice
1 (100%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

1 ocena

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.