STAUD‘S Omejena izdaja - ananasov sadni namaz, 250 g
Tropsko praznično razpoloženje v kozarcu
€ 6,11 € 6,79 -10%
(€ 24,44 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- čist okus ananasa
- obogati pecivo in sladice
- priročen navojni pokrovček
Opis
Ananas pomeni veselje in lahkotnost - v tej omejeni izdaji je obilo tropskih prazničnih razpoloženj! Samo odvijte in uživajte. Praktičen kozarec z navojnim pokrovom, 250 gramov.
| Št. izd.: | XPI-STD-250112 |
|---|---|
| Vsebina: | 250 g |
| EAN: | 9008400307805 |
| Št.-Proizvajalca: | 250112 |
| Znamka: | STAUD‘S |
| Zvezna dežela: | Dunaj |
| Navodila za shranjevanje: | po odprtju hranite v hladilniku in porabite v nekaj dneh |
| Okus: | sadno-sladek |
Sestavine
70 % Ananas, sladkor, Pektin[1], koncentrat limoninega soka
- želirno sredstvo
Narejeno iz 70 g sadja na 100 g.
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 720 / 172 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 41 g |
| od tega sladkor | 41 g |
| beljakovine | 0 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Avstrija, www.stauds.com |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek STAUD‘S Omejena izdaja - ananasov sadni namaz
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte From Austria:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 5.950 izdelkov