STAUD‘S Omejena izdaja - namaz iz drnulj, 250 g
Prijeten užitek, ponovno odkrit
€ 6,11 € 6,79 -10%
(€ 24,44 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- sladko in gosto
- vsestransko uporabno
- avstrijsko sadje
Opis
Rumeni dren, imenovan tudi cornelian cherry ali cornus mas, je ena od ponovno odkritih vrst sadja in ima že številne oboževalce. Njihov kremast značaj omogoča raznolikost - bodisi klasično sladko ali ustvarjalno slano. Omejena razpoložljivost. Praktičen kozarec z navojnim pokrovom, 250 gramov.
Opomba: Vse sadje te omejene serije je bilo pridelano v Avstriji, na primer v Wachauu ali na Štajerskem. Razpoložljivost je zato omejena - žlahtna, sveža in regionalna!
| Št. izd.: | XPI-STD-250036 |
|---|---|
| Vsebina: | 250 g |
| EAN: | 9008400302923 |
| Št.-Proizvajalca: | 250036 |
| Znamka: | STAUD‘S |
| Zvezna dežela: | Dunaj |
| Navodila za shranjevanje: | po odprtju hranite v hladilniku in porabite v nekaj dneh |
| Okus: | rahlo sladek |
Sestavine
60 % korneiljska češnja (fino pasirano), Koncentrat jabolčnega soka, fruktoza, Pektin[1], koncentrat limoninega soka
- želirno sredstvo
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 787 / 188 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 43 g |
| od tega sladkor | 41 g |
| beljakovine | 1,5 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Avstrija, www.stauds.com |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek STAUD‘S Omejena izdaja - namaz iz drnulj
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte From Austria:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 5.950 izdelkov