STAUD‘S Omejena izdaja - namaz iz mirabel, 250 g
Poslastica, ki jo lahko namažete ali uživate z žlico
€ 6,20 € 6,89 -10%
(€ 24,80 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- 70 % sadja
- za kruh in podobno
- s koncentratom limoninega soka
Opis
Sadni namaz lahko preprosto namažete na kruh ali druge pekovske izdelke, ali pa ga uživate kar z žlico. Posebno visoko vsebnost sadja, ki znaša 70 %, uravnoteži kanček zgoščenega limoninega soka.
| Št. izd.: | XPI-STD-250127 |
|---|---|
| Vsebina: | 250 g |
| EAN: | 9008400308826 |
| Št.-Proizvajalca: | 250127 |
| Znamka: | STAUD‘S |
| Zvezna dežela: | Dunaj |
| Navodila za shranjevanje: | po odprtju hranite v hladilniku |
| Okus: | sadni |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 758 / 181 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 43 g |
| od tega sladkor | 42 g |
| beljakovine | 0,6 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Avstrija, www.stauds.com |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek STAUD‘S Omejena izdaja - namaz iz mirabel
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte From Austria:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 5.950 izdelkov