STAUD‘S Sadni namaz Rosé Grapefruit, 250 g
Za odličen zajtrk
€ 5,49
(€ 21,96 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- 60 % sadja
- popolno za kruh
- linija Ein Reichtum an Früchten
Opis
Sadni namaz iz rožnate grenivke iz linije Ein Reichtum an Früchten podjetja Staud's ima idealen okus na kruhu in je odličen za zajtrk. Vsebnost sadja je 60 %.
| Št. izd.: | XPI-STD-230013 |
|---|---|
| Vsebina: | 250 g |
| EAN: | 9008400300530 |
| Št.-Proizvajalca: | 230013 |
| Znamka: | STAUD‘S |
| Zvezna dežela: | Dunaj |
| Navodila za shranjevanje: | po odprtju hranite v hladilniku |
| Okus: | sadni |
Sestavine
60 % sadeži (grenivka, Izvleček soka grenivke), sladkor, Pektin[1], koncentrat limoninega soka, koncentrat aronija soka
- želirno sredstvo
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 804 / 192 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 45 g |
| od tega sladkor | 45 g |
| beljakovine | 0 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Avstrija, www.stauds.com |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek STAUD‘S Sadni namaz Rosé Grapefruit
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte From Austria:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.000 izdelkov