Zotter Schokoladen Bio Balleros - "Višnje", 100 g

Kiselkasto svež čokoladni užitek

€ 7,49

(€ 74,90 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 g

Na zalogi so samo še 3 kosi

Dostava do četrtek, 1. oktober, v kolikor naročite do dne torek do 23:59 ure .

Hlajena pošiljka: Za hlajene pošiljke se obračunajo dodatni stroški pošiljanja v vrednosti € 4,90 na naročilo.
Dodatne informacije

Lastnosti in prednosti

  • izrazit okus višnje
  • nežno topljiv užitek
  • sijajni višnjev obliv

Pogosto naročeno skupaj z Zotter Schokoladen Bio Balleros - "Pisana bučna semena", 100 g

Zotter Schokoladen Bio Balleros - "Višnje", 100 g € 7,49 (€ 74,90 / kg)
Zotter Schokoladen Bio Balleros - "Pisana bučna semena", 100 g € 6,79 (€ 67,90 / kg)
Skupna cena: € 14,28
Opis

Kiselkasto sveža višnja in nežno topljiva čokolada ustvarjata izrazito sadno kombinacijo. V sredici je višnja, ki poskrbi za prijetno čvrst in svež sadni okus.

Višnje obdajata dve plasti čokolade. Najprej so oblite z mlečno čokolado s 50 % kakava, nato pa še s sijajno, sadno rdečo višnjevo kuverturo. Njena izrazita rdeča barva izvira naravno iz samih višenj.

Št. izd.: XPI-ZSM-19088
Vsebina: 100 g
EAN: 9006403086086
Št.-Proizvajalca: 19088
Znamka: Zotter Schokoladen
Zvezna dežela: Štajerska
Lahko vsebuje sledi: A - gluten, E - arašidi, H - oreščki, N - sezamova semena
Navodila za shranjevanje: hranite na hladnem, suhem mestu, ter zaščiteno pred svetlobo
Pečat odobritve in certifikati: Ekološka oznaka EU / zunaj EU
Sestavine

33 % posušene češnje[2], trsni sladkor[2], Kakavovo maslo[2], Kakavova masa[2], Polnovredno mleko v prahu[1], Posneto mleko v prahu[1], 4 % liofilizirane višnje[1], Prevleka[1] (Glukosesirup[1]), stabilizator (Gummi Arabicum[1], sončnično olje[1]), Emulgator (sojin lecitin[1]), Limona v prahu[1] (koncentrat limoninega soka[1], koruzni škrob[1], sladkor[1]), Emulgator (Sončnični lecitin[1]), Stroki vanilije v prahu[2], Kamena sol, 50 % najmanj kakava v temni mlečni čokoladi[1]

  1. iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
  2. iz pravične trgovine, skupni delež pravične trgovine 85 % / iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 2156 / 515 kj / kcal
maščobe 33 g
  od tega nasičene maščobne kisline 20 g
ogljikovi hidrati 44 g
  od tega sladkor 38 g
beljakovine 8 g
Sol 0,23 g
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Avstrija, www.zotter.at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Zotter Schokoladen Bio Balleros - "Višnje"

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder