Zotter Schokoladen Bio čokolada - "Za posebneže - olive in limona", VEGAN, 70 g

Za vse, ki radi odkrivajo nove okuse

€ 4,69

(€ 67,00 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 70 g

Na zalogi so samo še 3 kosi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Hlajena pošiljka: Za hlajene pošiljke se obračunajo dodatni stroški pošiljanja v vrednosti € 4,90 na naročilo.
Dodatne informacije

Lastnosti in prednosti

  • fini olivni ganache
  • s hrustljavimi koščki limone
  • vegansko in brez alkohola

Pogosto naročeno skupaj z Zotter Schokoladen Bio Balleros - "Krokantne praline", 100 g

Zotter Schokoladen Bio čokolada - "Za posebneže - olive in limona", VEGAN, 70 g € 4,69 (€ 67,00 / kg)
Zotter Schokoladen Bio Balleros - "Krokantne praline", 100 g € 6,79 (€ 67,90 / kg)
Skupna cena: € 11,48
Opis

Ročno izdelana čokolada dokazuje, da lahko nenavadne kombinacije ustvarijo izjemne okuse. Nežno topljivi ganache iz zelenih oliv, temne čokolade, oljčnega olja in bele riževe kuverture ima blag okus, pri katerem olive ostajajo prijetno v ozadju. Mandljev nugat s hrustljavimi koščki limone dopolni nepozabno kombinacijo za vse, ki radi odkrivajo nove okuse.

Št. izd.: XPI-ZSM-16924
Vsebina: 70 g
EAN: 9006403076230
Št.-Proizvajalca: 16924
Znamka: Zotter Schokoladen
Lastnosti izdelka: Vegan, Brez alkohola
Zvezna dežela: Štajerska
Lahko vsebuje sledi: A - gluten, C - jajca, E - arašidi, G - mleko, H - oreščki, N - sezamova semena
Navodila za shranjevanje: hranite na hladnem, suhem mestu, ter zaščiteno pred svetlobo
Pečat odobritve in certifikati: Ekološka oznaka EU / zunaj EU
Sestavine

Kakavova masa[1], trsni sladkor[1], 14 % mandlji[2], Kakavovo maslo[1], 5 % oiivno olje[2], invertni sladkorni sirup[2], liofilizirane limone[2] (3 % sladkor[2], koncentrat limoninega soka[2], mango[2], Škrob[2]), rižev napitek v prahu[2] (Riž[2], sončnično olje[2], sol), oljčna pasta[1] (2 % olive Kalamata[1], zelene olive[1], oiivno olje[2], Česen[2], Bazilika[2], origano[2], morska sol, Acidum Lacticum (mlečna kislina)), glukozni sirup[2], Mandljevo olje[2], trsni sladkor[1], Emulgator (sojin lecitin (E322)[2]), Kamena sol, ingver v prahu[2], Emulgator (Sončnični lecitin[2]), limonino olje[2], Stroki vanilije v prahu[1], Čili Birds Eye[2], 70 % minimalna vsebnost kakava v rubin čokoladi[2]

  1. iz pravične trgovine, skupni delež pravične trgovine 72 % / iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
  2. iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 2512 / 600 kj / kcal
maščobe 46 g
  od tega nasičene maščobne kisline 21 g
ogljikovi hidrati 38 g
  od tega sladkor 31 g
beljakovine 7,9 g
Sol 0,1 g
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Avstrija, www.zotter.at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Zotter Schokoladen Bio čokolada - "Za posebneže - olive in limona", VEGAN

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder