Zotter Schokoladen Bio Crema - indijski oreščki, 130 g
Namaz na osnovi praženih indijskih oreščkov
€ 5,84 € 6,49 -10%
(€ 44,92 / kg, vklj. 9,5% DDV
-
Zotter Schokoladen
Bio lešnikova krema
Lahko se uporablja tudi za sladice in pecivo
€ 5,84 € 6,49(€ 44,92 / kg) -
Zotter Schokoladen
Bio mandljeva krema
Za sladek začetek dneva
€ 5,84 € 6,49(€ 44,92 / kg) -
Zotter Schokoladen
Bio oreščkasto karamelna krema
Popoln spremljevalec zajtrka
€ 5,84 € 6,49(€ 44,92 / kg) -
-
-
-
Lastnosti in prednosti
- nežna poslastica
- s sladkobo datljev
- vegansko in brez glutena
Opis
Oreškast, mazljiv nugat iz indijskih oreščkov je odličen za zajtrk ali za izboljšanje kaš in drugih sladkih jedi. Nežni kremi iz sveže praženih indijskih oreščkov, rafinirani z rahlo karamelno noto iz datljevega sladkorja, se preprosto ni mogoče upreti. Popolnoma vegansko.
| Št. izd.: | XPI-ZSM-19543 |
|---|---|
| Vsebina: | 130 g |
| EAN: | 9006403066453 |
| Št.-Proizvajalca: | 19543 |
| Znamka: | Zotter Schokoladen |
| Lastnosti izdelka: | Vegan, Vegetarijansko, Brez glutena, Brez laktoze, Brez alkohola |
| Zvezna dežela: | Štajerska |
| Lahko vsebuje sledi: | E - arašidi, G - mleko, H - oreščki, N - sezamova semena |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem in suhem |
| Okus: | oreškast, sladek/sladkoben |
| Pečat odobritve in certifikati: | Ekološka oznaka EU / zunaj EU, Fair |
Sestavine
67 % indijski oreščki[1], datljev sladkor[1], Kakavovo maslo[1], sojin lecitin (E322)[2], Kamena sol, Stroki vanilije v prahu[3], Cimet[1]
- iz pravične trgovine, vsebina izdelkov pravične trgovine: 100% / iz nadzorovanega ekološkega kmetovanja
- emulgator / iz nadzorovanega ekološkega kmetovanja
- iz kontrolirane ekološke pridelave
Lahko vsebuje sledi vseh vrst oreškov, arašidov, mleka in sezama.
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2345 / 560 kj / kcal |
| maščobe | 38 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 10 g |
| ogljikovi hidrati | 38 g |
| od tega sladkor | 22 g |
| beljakovine | 13 g |
| Sol | 0,05 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Avstrija, www.zotter.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Zotter Schokoladen Bio Crema - indijski oreščki
| 5 Zvezdic | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 1 | (100%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
1 ocena
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte From Austria:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 5.950 izdelkov