Zotter Schokoladen Bio Nashido okraski za božično drevo, 85 g
Kremno polnjeno
€ 5,33 € 8,89 -40%
(€ 62,71 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- Pakirano z zlatimi trakovi
- 2 čudoviti sorti
Opis
Okraski za božično drevo drugačne vrste: Letos boste na embalaži našli »motive angelov robotov«. Komplet je napolnjen z 10 različnimi tablicami Nashido v 2 vrstah.
- Karamelni nugat
- Malina
Fino polnjene čokolade so že opremljene z zlatim trakom za enostavno rokovanje.
| Št. izd.: | XPI-ZSM-17574 |
|---|---|
| Vsebina: | 85 g |
| EAN: | 9006403048312 |
| Št.-Proizvajalca: | 17574 |
| Znamka: | Zotter Schokoladen |
| Lastnosti izdelka: | BIO |
| Zvezna dežela: | Štajerska |
| Lahko vsebuje sledi: | E - arašidi, H - oreščki, N - sezamova semena |
| Pečat odobritve in certifikati: | Ekološka oznaka EU / zunaj EU, Fair |
Sestavine
Kakavovo maslo[3], trsni sladkor[3], karamelizirano mleko v prahu[1] (6 % Posneto mleko v prahu[1], sladkor[1]), Polnovredno mleko v prahu[1], trsni sladkor[3], Mandlji[1], lešniki[3], Kakavova masa[3], 3 % Koncentrat malin[1], glukozni sirup[1], Polnomastno mleko[1], maslo[1], Posneto mleko v prahu[1], 1 % Maline[1], Sladka sirotka v prahu[1], sojin lecitin (E322)[2], koncentrat limoninega soka[1], Stroki vanilije v prahu[1], Kamena sol, Limona v prahu[1] (koncentrat limoninega soka[1], koruzni škrob[1], sladkor[1]), Cimet[3], Cvetovi vrtnice[1]
- iz nadzorovane ekološke pridelave
- emulgator / iz nadzorovanega ekološkega kmetovanja
- iz pravične trgovine, vsebina pravične trgovine skupaj: 71% / iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
Lahko vsebuje sledi vseh vrst oreščkov, arašidov in sezamovih semen.
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2357 / 563 kj / kcal |
| maščobe | 40 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 21 g |
| ogljikovi hidrati | 46 g |
| od tega sladkor | 44 g |
| beljakovine | 5,7 g |
| Sol | 0,18 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Avstrija, www.zotter.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Zotter Schokoladen Bio Nashido okraski za božično drevo
| 5 Zvezdic | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
1 ocena
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.000 izdelkov