Zotter Schokoladen Bio édes nyusziknak, 70 g
Fehér csokoládé méz-karamell crisppel kombinálva
2.340 Ft
(33.429 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Alkoholmentes
- Kézzel készített
- Csokoládé-mandulakrémmel töltve
Leírás
Az édes méz-karamell pelyhek egy finom, fehér csokoládé-mandulakrémben találhatók, amelyet fehér csokoládéval vonnak be - tökéletes minden mézkedvelő édes nyuszi számára.
A csokoládé kézzel készített és alkoholmentes.
| Cikkszám: | XPI-ZSM-16611 |
|---|---|
| Tartalom: | 70 g |
| EAN: | 9006403067382 |
| Gyártói szám: | 16611 |
| Márka: | Zotter Schokoladen |
| Tartomány: | Stájerország |
| Nyomokban tartalmaz: | A - Glutén, C - Tojás, E - Földimogyoró, H - Diófélék, N - Szezámmag |
| Tárolási megjegyzés: | Hűvös, száraz és fénytől védve tárolandó |
| íz: | Fehér csokoládé |
| Minőségi pecsét és tanúsítvány: | EU / nem EU Bio jelölés, Fair |
Összetevők
nádcukor[1], kakaóvaj[1], mandula[2], méz-karamell crisps[2] (12 % nádcukor[2], glükózszirup[2], vaj[2], méz[2], tengeri só, szójalecitin[3], teljes tej por[2], sovány tej por[2], édes savópor[2], vaj[2], teljes nádcukor[1], kakaómassza[1], napraforgóolaj[2], szójalecitin[3], vaníliarúd por[1], kősó, citrom gyümölcs por[2] (citromlé koncentrátum[2], kukoricakeményítő[2], cukor[2])), fahéj[1], rózsaszirom[2]
- fair trade-ből, a fair trade arány összesen 53% / ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
- ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
- emulgeálószer / ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 2374 / 567 kj / kcal |
| zsír | 37 g |
| ebből telített zsírsavak | 19 g |
| szénhidrát | 49 g |
| ebből cukor | 49 g |
| fehérje | 7,1 g |
| só | 0,24 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Ausztria, www.zotter.at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Zotter Schokoladen Bio édes nyusziknak
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 5.350 termék