Zotter Schokoladen Bio Nashido Marc de Champagne, 85 g
A legfinomabb nemes étcsokoládé
3.230 Ft
(38.000 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- 10 darab, 8,5 grammos tábla
- A legfinomabb pezsgő-desztillátummal
- Bio-alkohollal
Leírás
A 10 tábla klasszikus tej- és étcsokoládéból készült ganache-tölteléket rejt, amelyet a Fleury, a világ első Demeter-minősítéssel rendelkező pezsgőgyártójának nemes pezsgőpárlatával finomítanak. Ezeket a legfinomabb, 70% kakaótartalmú étcsokoládéval vonnak be.
| Cikkszám: | XPI-ZSM-37582 |
|---|---|
| Tartalom: | 85 g |
| EAN: | 9006403059172 |
| Gyártói szám: | 37582 |
| Márka: | Zotter Schokoladen |
| Termékjellemzők: | BIO, Alkoholtartalmú |
| Tartomány: | Stájerország |
| Nyomokban tartalmaz: | E - Földimogyoró, F - Szójabab, H - Diófélék, N - Szezámmag |
| Tárolási megjegyzés: | Hűvös, száraz és fénytől védve tárolandó |
| íz: | Aromás, Tejcsokoládé, Csokoládés, Étcsokoládé |
| Minőségi pecsét és tanúsítvány: | EU / nem EU Bio jelölés, Fair |
Összetevők
kakaómassza[2], nádcukor[2], kakaóvaj[2], keményítőszirup[1], teljes tej[1], Marc de Champagne[1], vaj[1], 70 % legalább kakaótartalom (a nemes étcsokoládéban)
- ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
- fair kereskedelemből, fair kereskedelem-rész összesen: 83% / ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
Nyomokban mindenféle diót, földimogyorót, szóját és szezámmagot tartalmazhat.
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 2286 / 546 kj / kcal |
| zsír | 39 g |
| ebből telített zsírsavak | 24 g |
| szénhidrát | 34 g |
| ebből cukor | 27 g |
| fehérje | 7 g |
| só | 0,2 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Ausztria, www.zotter.at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
0 Vásárlói vélemény magyar nyelven: Zotter Schokoladen Bio Nashido Marc de Champagne
| 5 csillag | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 csillag | | 0 | (0%) |
| 3 csillag | | 0 | (0%) |
| 2 csillag | | 0 | (0%) |
| 1 csillag | | 0 | (0%) |
1 értékelés
- Még nincs vélemény.
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 5.350 termék