Zotter Schokoladen Biofekt POP "Anyának"
Szerezzen örömöt!
4.100 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Divatos csokoládé doboz
- 8 különböző fajta
- Bio-műanyag belső
- Bio+Fair
Leírás
Trendi csokoládés dobozka 8 ízletes, friss pralinével töltve.
Tartalma:
- MogyoróNugát Kocka
- Vörösbor Endorfin
- Karamella Endorfin
- Limoncello
- Rum kókuszban
- Kávé Endorfin
- Szív-Bogyók
- Narancs-Maracuja Endorfin
A csokoládés doboz belseje bio-műanyag, amely nem szennyezi a környezetet. A töltelék időközönként változhat (az elérhetőség függvényében).
| Cikkszám: | XPI-ZSM-17819 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 db |
| EAN: | 9006403082927 |
| Gyártói szám: | 17819 |
| Márka: | Zotter Schokoladen |
| Termékjellemzők: | BIO, Alkoholtartalmú |
| Tartomány: | Stájerország |
| Nyomokban tartalmaz: | A - Glutén, C - Tojás, E - Földimogyoró, H - Diófélék, N - Szezámmag |
| Tárolási megjegyzés: | Hűvös, száraz és fénytől védve tárolandó |
| íz: | Aromás, Tejcsokoládé, Csokoládés, Fehér csokoládé, Étcsokoládé, Karamell csokoládé |
| Minőségi pecsét és tanúsítvány: | EU / nem EU Bio jelölés, Fair |
Összetevők
nyers nádcukor[2], kakaóvaj[2], kakaómassza[2], marcipán[1] (mandula[1], cukor[1], invert cukorszirup[1]), invert cukorszirup[1], teljes tej por[1], sovány tej por[1], keményítőszirup[1], gin[1], tejszínhab[1], teljes tej[1], limoncello[1], vaj[1], feketeribizli gyümölcslé koncentrátum[1], meggy[1], mandula[1], málna velő[1], maracujalé koncentrátum[1], karamellizált tejpor[1] (sovány tej por[1], cukor[1]), meggy koncentrátum[1], fagyasztva szárított málna[1], édes savópor[1], fagyasztva szárított maracuja[1] (maltodextrin[1], maracujalé koncentrátum[1]), rózsavíz[1], fagyasztva szárított ribizli[1], citromlé koncentrátum[1], fagyasztva szárított meggy[1], sovány tej joghurt por[1], teljes nádcukor[2], méz[1], emulgeálószer (szójalecitin[1]), karamellcukor[1] (karamellizált cukor[1], maltodextrin[1]), kősó, vaníliarúd por[2], citrompor[1] (citromlé koncentrátum[1], kukoricakeményítő[1], cukor[1]), fagyasztva szárított fekete áfonya[1], keserű mandulaolaj[1], kurkuma (Curcuma longa)[1], fahéj[2], levendulaolaj[1], emulgeálószer (napraforgó-lecitin[1]), citromolaj[1], gyömbérpor[1], rózsaszirom[1]
- ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
- fair kereskedelemből, fair kereskedelem-rész összesen: 57% / ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1997 / 477 kj / kcal |
| zsír | 31 g |
| ebből telített zsírsavak | 17 g |
| szénhidrát | 41 g |
| ebből cukor | 37 g |
| fehérje | 5,1 g |
| só | 0,15 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Ausztria, www.zotter.at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Zotter Schokoladen Biofekt POP "Anyának"
Népszerű kategóriák:
From Austria felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 5.350 termék