Distelberger Genuss-Bauernhof Peer Balsamico Azijn - 2 jaar gerijpt, 500 ml

Ideaal voor bladsalades

€ 14,29

(€ 28,58 / L, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 500 ml

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 02. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Zoet & mild
  • Met schenktuit voor eenvoudig schenken
  • Zeer smaakvol

Vaak samen gekocht met Distelberger Genuss-Bauernhof Perenazijn, 500 ml

Distelberger Genuss-Bauernhof Peer Balsamico Azijn - 2 jaar gerijpt, 500 ml € 14,29 (€ 28,58 / L)
Distelberger Genuss-Bauernhof Perenazijn, 500 ml € 6,09 (€ 12,18 / L)
Totaalprijs: € 20,38
Beschrijving

De zoete en milde perenbalsamicoazijn is heerlijk smaakvol en gaat bijzonder goed samen met groene bladsalades.

Art. nr.: MBA-MD-1027
Inhoud: 500 ml
EAN: 9004576180044
Producentnummer: MB-MD-1027
Merk: Distelberger Genuss-Bauernhof
Provincie: Neder-Oostenrijk
Ingrediënten

Perenazijn (bevat sulfieten), perensap (verdikt)

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Distelberger Genuss-Bauernhof Peer Balsamico Azijn - 2 jaar gerijpt

3 recensies in andere talen

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
10 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

10 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 3 recensies in een andere talen.


Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder