PLANET PURE Universele Reinigingspasta Citroen, 300 g

Ideaal voor het hele huishouden

€ 7,09

(€ 23,63 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 300 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Tegen vet, kalk & verkleuringen
  • Inclusief schoonmaakspons
  • Geschikt voor tal van materialen

Vaak samen gekocht met PLANET PURE Glasreiniger, 500 ml

PLANET PURE Universele Reinigingspasta Citroen, 300 g € 7,09 (€ 23,63 / kg)
PLANET PURE Glasreiniger, 500 ml € 3,19 (€ 6,38 / L)
Totaalprijs: € 10,28
Beschrijving

De reinigingspasta is geschikt voor het grondig reinigen van verschillende oppervlakken en helpt hardnekkige resten zoals vet, kalk en verkleuringen te verwijderen. De formule met uitsluitend ingrediënten van natuurlijke oorsprong is veelzijdig inzetbaar in het huishouden en geschikt voor het reinigen van bijvoorbeeld kranen, spoelbakken, keramische kookplaten, badkuipen, kookplaten, keukenmeubels en kunststof ramen. De reinigingspasta kan ook worden gebruikt voor bepaalde toepassingen op tuinmeubels, radiatoren, rolluiken of sportschoenen.

Toepassing:

  • Maak de meegeleverde spons of een doek vochtig en wrijf er een paar keer mee over de reinigingspasta.
  • Reinig de oppervlakken of voorwerpen met lichte druk.
  • Spoel ze vervolgens af onder stromend water of neem ze af met een vochtige doek.
  • Laat de pot met reinigingspasta en de spons volledig drogen voordat je de pot sluit.

Let op: Niet geschikt voor gevoelige, poreuze of gelakte oppervlakken.

Art. nr.: XBO-PP-RP300T
Inhoud: 300 g
EAN: 9120001462971
Producentnummer: RP300T
Merk: PLANET PURE
Producteigenschappen: Veganistisch, Dierproefvrij, Palmolie-vrij, GMO-vrij, Sulfaatvrij, Vrij van microplastics
Provincie: Vorarlberg
Reinigingseffect: Tegen aangebrande resten, Tegen vet, Tegen vlekken, Tegen kalk, Tegen strepen, Tegen vuil, Tegen zeepaanslag
Keurmerk & certificaten: ECOCERT
Ingrediënten

5 - 15 % zeep[1], Polijstmiddelen[1], Zorgcomponenten[1], glycerine[1], Limonene[2], Citronellol[2], Citral[2], Eugenol[2], Farnesol[2], Linalool[2]

  1. Natuurlijk.
  2. Bestanddeel van pure essentiële oliën
Veiligheids- en Gevaarinstructies

Gevaarinstructies:

  • EUH208 - Kan een allergische reactie veroorzaken.
Juridische informatie
Fabrikant: Planet Pure Produktions und Handels GmbH, Lochauerstr. 2, 6912 , Hörbranz, Oostenrijk, office@planetpure.com, www.planetpure.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PLANET PURE Universele Reinigingspasta Citroen