DIANA mit Menthol Franzbranntwein Pompspray, 125 ml

De frisheidskick voor uitwendig gebruik op spieren en gewrichten

€ 4,59

(€ 36,72 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 125 ml

Nog 8 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Gemakkelijk op te sprayen
  • Met natuurlijke menthol

Vaak samen gekocht met DIANA mit Menthol Sportbalsem in een Glazen Pot, 125 ml

DIANA mit Menthol Franzbranntwein Pompspray, 125 ml € 4,59 (€ 36,72 / L)
DIANA mit Menthol Sportbalsem in een Glazen Pot, 125 ml € 5,09 (€ 40,72 / L)
Totaalprijs: € 9,68
Beschrijving

De klassieker is nu ook verkrijgbaar in een praktische pompspray!

De klassieke ontsmettingsalcohol, nu nog handiger in een pompspray! Ontwikkeld volgens ons originele recept en al meer dan 125 jaar een vertrouwd merk in Oostenrijk. Met een verfrissende mentholgeur.

Praktisch: Eenvoudig aanbrengen door te sprayen, masseren en laten intrekken.

Compact: Past gemakkelijk in elke tas, altijd bij de hand.

Art. nr.: DM-810265
Inhoud: 125 ml
EAN: 4006671810265
Producentnummer: 810265
Merk: DIANA mit Menthol
Provincie: Neder-Oostenrijk
Cosmetisch effect: Verkoelend
Ingrediënten (INCI)

Alcohol Denat, Aqua, Menthol, Sodium Chloride

Gerelateerde producten
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

1 recensie in het Nederlands voor DIANA mit Menthol Franzbranntwein Pompspray

10 recensies in andere talen

4,9 van 5 sterren
5 Sterren
13 (92%)
4 Sterren
1 (7%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

14 beoordelingen
1 recensie in het Nederlands
10 recensies in andere talen