PLANET PURE Keukenreiniger Citroenfris, 500 ml

Voor een heerlijk schone keuken

€ 3,19

(€ 6,38 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 500 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Tegen vet & vuil
  • Met heerlijke citroengeur
  • Voor alle afneembare oppervlakken

Vaak samen gekocht met PLANET PURE Universele Krachtreiniger Sinaasappel, 510 ml

PLANET PURE Keukenreiniger Citroenfris, 500 ml € 3,19 (€ 6,38 / L)
PLANET PURE Universele Krachtreiniger Sinaasappel, 510 ml € 6,09 (€ 11,94 / L)
Totaalprijs: € 9,28
Beschrijving

Deze keukenreiniger helpt bij het grondig reinigen van de keuken en verwijdert vet, etensresten en hardnekkig vuil. De formule met 100% ingrediënten van natuurlijke oorsprong is geschikt voor verschillende oppervlakken, zoals fornuizen en kookplaten, werkbladen, afzuigkappen, grills, tegels en voegen. Na het reinigen blijft er een frisse citroengeur achter die je keuken aangenaam laat ruiken.

Toepassing:

  • Zet de sproeikop van Stop op Sprayen.
  • Reinig sterk vervuilde oppervlakken vooraf.
  • Spray de keukenreiniger spaarzaam op en neem af met een vochtige doek.
  • Neem het oppervlak af met een pluisvrije, droge doek.
  • Herhaal indien nodig bij sterke vetvervuiling.

Let op: Niet geschikt voor gebruik op acrylglas of gelakte oppervlakken.

Art. nr.: XBO-PP-RK500
Inhoud: 500 ml
EAN: 9120001461509
Producentnummer: RK500
Merk: PLANET PURE
Producteigenschappen: Veganistisch, Zonder kunstmatige kleurstoffen, Dierproefvrij, Palmolie-vrij, Vrij van kunstmatige geurstoffen, Vrij van microplastics
Provincie: Vorarlberg
Reinigingseffect: Tegen vet, Tegen vuil
Keurmerk & certificaten: V-Label vegan
Ingrediënten

1 - 5 % niet-ionische oppervlakteactieve stoffen[1], 1 - 5 % anionische Tenside[1], citroenolie[3], Limonene[2]

  1. Natuurlijk.
  2. Bestanddeel van natuurlijke oliën
  3. Biologische teelt / wilde verzameling
Veiligheids- en Gevaarinstructies

Gevaarinstructies:

  • EUH208 - Kan een allergische reactie veroorzaken.
  • EUH 210 - Veiligheidsinformatieblad op verzoek verkrijgbaar.
Juridische informatie
Fabrikant: Planet Pure Produktions und Handels GmbH, Lochauerstr. 2, 6912 , Hörbranz, Oostenrijk, office@planetpure.com, www.planetpure.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PLANET PURE Keukenreiniger Citroenfris