Zotter Schokoladen Biologische Glühbirnchen Melkchocolade 40, 130 g

Van de fijnste biologische bergmelk uit Tirol

€ 6,99

(€ 53,77 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 130 g

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

Gekoelde verzending: Voor gekoelde producten gelden extra verzendkosten van € 4,90 per bestelling.
Verdere informatie

Kenmerken & Voordelen

  • Sterke smaak
  • Gezoet met rietsuiker
  • Verfijnd met echte bourbon vanille

Vaak samen gekocht met Zotter Schokoladen Biologische Drinkchocolade - Wit met Vanille, 110 g

Zotter Schokoladen Biologische Glühbirnchen Melkchocolade 40, 130 g € 6,99 (€ 53,77 / kg)
Zotter Schokoladen Biologische Drinkchocolade - Wit met Vanille, 110 g € 7,39 (€ 67,18 / kg)
Totaalprijs: € 14,38
Beschrijving

De gloeilampen zijn perfect als ingrediënt om mee te bakken, voor het maken van pralines en het tempereren van chocolade. Toch verleiden ze je ook om er tussendoor naar te grijpen.

Art. nr.: XPI-ZSM-18404
Inhoud: 130 g
EAN: 9006403041702
Producentnummer: 18404
Merk: Zotter Schokoladen
Producteigenschappen: Glutenvrij, Alcoholvrij
Provincie: Stiermarken
Sporen van: E - Pinda's, H - Schaalvruchten, N - Sesamzaadjes
Bewaarinstructies: Koel en droog bewaren
Smaak: Melkchocolade
Keurmerk & certificaten: EU- / Niiert-EU Bio Label
Ingrediënten

rohrzucker[2], cacaoboter[2], melkpoeder[1], Cacaomassa[2], magere melkpoeder[1], sojalecithinen (E322)[3], vanillebonen poeder[2], Steenzout, 40 % minimaal cacaogehalte

  1. uit gecontroleerde biologische landbouw
  2. van eerlijke handel, aandeel fairtrade in totaal: 82% / van gecontroleerde biologische landbouw
  3. Emulgator / uit gecontroleerde biologische landbouw

Kan sporen bevatten van alle soorten noten, pinda's en sesam.

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 2433 / 581 kj / kcal
Vet 39 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 24 g
Koolhydraten 50 g
  waarvan Suiker 48 g
Eiwitten 6,4 g
Zout 0,22 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Biologische Glühbirnchen Melkchocolade 40

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder