Naturprodukte Fuchs Olej z pestek dyni ChOG, 1 l
Olej z Riegersburga
123,00 zł
(123,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Kulinarny specjał
- Wyjątkowy smak
- Gęsty i ciemnozielony
Opis
Ten styryjski klasyk z regionu Vulkanland jest wysokiej jakości olejem z pestek dyni ChOG. Produkt ten ma gęstą konsystencję, ciemnozielony kolor oraz orzechowy smak.
| Nr art.: | XPI-NFU-Kernoel_1l |
|---|---|
| Zawartość: | 1 l |
| EAN: | 9120100030033 |
| Numer producenta: | OL1 |
| Marki: | Naturprodukte Fuchs |
| Kraj związkowy: | Styria |
| Informacja o przechowywaniu: | przechowywać w chłodnym miejscu, chronić przed światłem |
| Smak: | orzechowy |
| Pieczęć jakości i certyfikaty: | COG |
Składniki
100 % olej z pestek dyni
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 3467 / 828 kj / kcal |
| tłuszcz | 92 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 17 g |
| w tym proste nienasycone kwasy tłuszczowe | 33 g |
| w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe | 42 g |
| węglowodany | 0 g |
| w tym cukier | 0 g |
| białko | 0 g |
| sól | 0 g |
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Naturprodukte Fuchs Olej z pestek dyni ChOG
1 recenzja klienta w innym języku
4,5 z 5 gwiazdek
| 5 gwiazdek | | 1 | (50%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 1 | (50%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
2 oceny
Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.900 art.