Cat's Love Mokra hrana za mačke "Senior Duck", 200 g
V kombinaciji s puranom - v visoki kakovosti živil
€ 2,39
(€ 11,95 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- Žafranikovo olje in luštrek
- Brez žit
- Od 10. leta dalje
Opis
S starostjo se spreminjajo tudi prehranske potrebe mačke. Cat's Love je s svojo izdajo Seinor ustvaril recept, ki je prilagojen prehranskim potrebam starejših mačk. Raca in puran v kombinaciji z dragocenim oljem žafranike, luštrekom in pomembnimi minerali. Za vrhunski gurmanski užitek!
Priporočilo za hranjenje:
Glede na starost, pasmo in dejavnost:
| Teža | Količina krme na dan |
| 2-3 kg | 100-150 g |
| 4-5 kg | 130-250 g |
| 6-7 kg | 200-320 g |
Energijska vrednost: 600 kJ, 143 kcal / 100 g
| Št. izd.: | XEV-DLO-CS00200DU |
|---|---|
| Vsebina: | 200 g |
| EAN: | 9120063682348 |
| Št.-Proizvajalca: | CS00200DU |
| Znamka: | Cat's Love |
| Lastnosti izdelka: | Brez glutena, Brez laktoze, brez umetnih konzervansov, Brez dodanega sladkorja, brez umetnih atraktantov, brez žit |
| Zvezna dežela: | Dunaj |
| Navodila za shranjevanje: | hranite v posodi za ohranjanje arome, shranjujte pri temperaturi do 40 °C, hranite na suhem |
| Okus mesa: | raca |
| Krma: | Popolna krmna mešanica za mačke |
| Splošne informacije: | Barva se lahko razlikuje od originalne slike. |
Sestava
92 % raca in puran (47 % raca, 45 % puran (puranje srce, puranje meso, puranja jetra)), minerali, 0,25 % olje žafranike, 0,1 % listi luštreka
Sestavine
Analitične komponente
| Sestavine | na porcijo (100 g) |
|---|---|
| surove beljakovine | 12 % |
| surova maščoba | 11,5 % |
| surovi pepel | 2 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surove vlaknine | 1 % |
| omega 3 | 0,3 % |
| omega 6 | 1,8 % |
| vsebnost vlage | 73 % |
Prehransko-fiziološke sestavine
| Sestavine | na porcijo (1 kg) |
|---|---|
| vitamin D3 | 127 I.U. |
| tavrin | 1.500 mg |
| cinkov sulfat, monohidrat | 15 mg |
| manganov (II) sulfat | 3 mg |
| jod | 0,5 mg |
| bakrov sulfat, pentahidrat | 1 mg |
Pravne informacije
| Proizvajalec: | PetCo GmbH, Hasnerstraße 123, 1160, Wien, Avstrija, office@petco.group |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Cat's Love Mokra hrana za mačke "Senior Duck"
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte From Austria:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.000 izdelkov