Darbo Fin šipkov džem, 450 g

Poskusite in uživajte!

€ 4,99

(€ 11,09 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 450 g

Na zalogi od 16. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne ponedeljek, 19. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • 50% sadni delež
  • želirno sredstvo pektin
  • fino pasirano

Pogosto naročeno skupaj z Darbo Džem iz divjih brusnic, Extra, 450 g

Darbo Fin šipkov džem, 450 g € 4,99 (€ 11,09 / kg)
Darbo Džem iz divjih brusnic, Extra, 450 g € 4,99 (€ 11,09 / kg)
Skupna cena: € 9,98
Opis

Odkrijte nepozabno doživetje okusa s fino pasiranim šipkovim džemom iz Darba! Z izjemnim 50% deležem sadja ponuja intenziven in pristen okus, ki očara vaše čute.
Narejen je iz skrbno izbranega sadja in drugih naravnih sestavin, kot so sladkor, koncentrat limoninega soka in želirno sredstvo pektin. S pasiranjem se ustvari nežna tekstura, zaradi katere je vsak grižljaj prava poslastica!

Št. izd.: XPI-KAS-328340
Vsebina: 450 g
EAN: 9001432002359
Št.-Proizvajalca: 328340
Znamka: Darbo
Zvezna dežela: Tirolska
Navodila za shranjevanje: po odprtju hranite v hladilniku
Sestavine

Šipek, sladkor, koncentrat limoninega soka, Pektin[1]

  1. želirno sredstvo
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 950 / 227 kj / kcal
maščobe 0 g
  od tega nasičene maščobne kisline 0 g
ogljikovi hidrati 55 g
  od tega sladkor 55 g
beljakovine 0,8 g
Sol 0,1 g
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Dornau , 18, 6135 , Stans, Avstrija, www.darbo.at/de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Darbo Fin šipkov džem

3 recenzije kupcev v drugih jezikih

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
3 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

3 ocene

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo so 3 recenzije v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder