Die Käsemacher Kocke ovčjega sira - začinjene, 180 g

Fine sirne kocke v krepki marinadi

€ 3,49

(€ 19,39 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 180 g

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Hlajena pošiljka: Za hlajene pošiljke se obračunajo dodatni stroški pošiljanja v vrednosti € 4,90 na naročilo.
Dodatne informacije

Lastnosti in prednosti

  • Ovčje mleko iz Spodnje Avstrije.
  • S čilijem, papriko in česnom.
  • Popolno v solatah.

Pogosto naročeno skupaj z Die Käsemacher Waldviertler Ovčji sir s tartufi, 120 g

Die Käsemacher Kocke ovčjega sira - začinjene, 180 g € 3,49 (€ 19,39 / kg)
Die Käsemacher Waldviertler Ovčji sir s tartufi, 120 g € 4,69 (€ 39,08 / kg)
Skupna cena: € 8,18
Opis

Slastne kocke ovčjega sira, ročno izdelane z lokalnim avstrijskim ovčjim mlekom in po starem tradicionalnem receptu iz Waldviertela v Spodnji Avstriji. Polsušen sir narežejo na kocke in nato začinijo z izbranimi zelišči in začimbami, kot so čili poper, paprika in česen. Te dobrote lahko uživate preprosto takšne, kot so, kot predjed ali morda skupaj z drugimi izdelki Die Käsemacher ali pa jih dodate solati ali celo uporabite kot nadev za slastne mesne, ribje ali zelenjavne zvitke.

Uživajte v kockah sira:

  • samostojno
  • skupaj z drugimi specialitetami iz Die Käsemacher
  • kot solatni preliv
  • nadev za mesne, ribje ali zelenjavne rulade
  • in in in, ...

Pustite svoji kulinarični domišljiji prosto pot!

Št. izd.: XPI-DKM-499
Vsebina: 180 g
EAN: 9003454096705
Št.-Proizvajalca: 499
Znamka: Die Käsemacher
Lastnosti izdelka: Brez glutena
Zvezna dežela: Spodnja Avstrija
Lahko vsebuje sledi: M - gorčica
Sestavine

42 % Sir narezan (iz pasteriziranega ovčjega mleka), 44 % repično olje, 14 % Pikantna omaka (Izvleček paprika, začimbe), kalijev sorbat[4], citronska kislina[2], Guar moka[1], modificiran škrob[3], Moka šentjanževke[1], Mononatriumglutamat[5], Natrijev laktat (E325)[6]

  1. zgoščevalo
  2. sredstvo za uravnavanje kislosti
  3. modificiran škrob
  4. konzervansi
  5. ojačevalec okusa
  6. regulatorji kislosti

Lahko vsebuje sledi gorčice in izdelkov iz gorčice.

Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 1549 / 370 kj / kcal
maščobe 31 g
  od tega nasičene maščobne kisline 16 g
ogljikovi hidrati 10 g
  od tega sladkor 8,8 g
beljakovine 13 g
Sol 2,3 g
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: DIE KÄSEMACHER GmbH, Europastraße 5, 9302, Vitis, Avstrija, www.kaesemacher.at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Die Käsemacher Kocke ovčjega sira - začinjene

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder