Farina Pšenična moka Vulkanland, 1 kg
Vsestranska & iz Avstrije
€ 1,49
(€ 1,49 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- 100% štajerska pšenica
- gladka
- tip 480
Opis
Za pekovske izdelke je pomembno, da uporabite pravo moko! Ta mehka pšenična moka je posebej fino mleta in pridelana izključno iz štajerske pšenice iz vulkanskega območja, imenovanega Vulkanland. Idealna je za pripravo kvašenih tort, kot so biskvit ali krhko testo, uporabna pa je tudi kot gostilo za omake.
| Št. izd.: | XPI-GM-102925 |
|---|---|
| Vsebina: | 1 kg |
| EAN: | 9002433002706 |
| Št.-Proizvajalca: | 102925 |
| Znamka: | Farina |
| Zvezna dežela: | Štajerska |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem in suhem |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1465 / 350 kj / kcal |
| maščobe | 1,1 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,3 g |
| ogljikovi hidrati | 73 g |
| od tega sladkor | <0,5 g |
| beljakovine | 11 g |
| Sol | 0 g |
Sestavine
pšenična moka
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | GoodMills Österreich GmbH, Schmidgasse 3-7, 2320 , Schwechat, Avstrija, www.goodmills.at/unternehmen/goodmills-oesterreich |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Farina Pšenična moka Vulkanland
2 recenziji kupcev v drugih jezikih
| 5 Zvezdic | | 2 | (66%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 1 | (33%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
3 ocene
slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo sta 2 recenziji v drugih jezikih.
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.000 izdelkov