Fink's Delikatessen Chutney z ribezom, čebulo in bengalskim poprom, 106 ml
Močno - kislo - sveže
€ 6,39
(€ 60,28 / l, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- izjemen okus
- odlične komponente
- za ribe, meso
Podobni izdelki
Opis
Kombinacija sadnega ribeza in pikantne čebule je nedvomno nekaj posebnega. Prepričajte se o izjemnem okusu te sorte čatnija. Bengalski poper odlično zaokroži štajerski izdelek in ga naredi primernega za ribe, perutnino, teletino, jetra ali svinjino.
| Št. izd.: | XPI-FH-5098 |
|---|---|
| Vsebina: | 106 ml |
| EAN: | 9009030002061 |
| Št.-Proizvajalca: | 5098 |
| Znamka: | Fink's Delikatessen |
| Lastnosti izdelka: | Brez umetnih barvil, brez umetnih konzervansov, Brez ojačevalcev okusov, brez umetnih arom |
| Zvezna dežela: | Štajerska |
Sestavine
Hranilna vrednost
Chutney z ribezom, čebulo in bengalskim poprom
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 565 / 135 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 32 g |
| od tega sladkor | 32 g |
| beljakovine | 0,9 g |
| Sol | 0,2 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Fink-Haberl GmbH, Walkersdorf 23, 8262, Ilz, Avstrija, www.finks-haberl.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Fink's Delikatessen Chutney z ribezom, čebulo in bengalskim poprom
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.000 izdelkov