FRIERSS Velikonočna šunka, 1,20 kg
Ročno izdelana po starem družinskem receptu
€ 24,99
(€ 20,83 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- nežno začinjeno in sočno
- dimljeno na bukovih drvih
- avstrijska kakovost mesa
Ustrezni izdelki
Opis
Ta rustikalna specialiteta je izdelana ročno iz kakovostnega avstrijskega svinjskega mesa. V njej se prepletata tradicija in vrhunska kakovost, saj je meso marinirano po stari družinski recepturi in tradicionalno prekajeno nad bukovim lesom. Rezultat je izjemno sočna in nežno začinjena šunka, ki bo zagotovo popestrila vaš velikonočni zajtrk ali kosilo. Okus je oplemeniten s skrbno pripravo, ki ustvari pravo praznično doživetje.
| Št. izd.: | XPI-FRI-601145 |
|---|---|
| Vsebina: | 1,20 kg |
| Št.-Proizvajalca: | 601145 |
| Znamka: | FRIERSS |
| Zvezna dežela: | Koroška |
| Navodila za shranjevanje: | hranite v posodi za ohranjanje arome, hranite na hladnem, suhem mestu, ter zaščiteno pred svetlobo, Hranite na hladnem, suhem in temnem mestu |
| Okus: | aromatičen, lesni, dimljen, slan, začinjen |
| Splošne informacije: | Navedena teža se lahko razlikuje |
Hranilna vrednost
Velikonočna šunka
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 808 / 193 kj / kcal |
| maščobe | 12,6 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 4,7 g |
| ogljikovi hidrati | 0,5 g |
| od tega sladkor | 0,5 g |
| beljakovine | 19,4 g |
| Sol | 2,3 g |
Sestavine
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Rudolf FRIERSS & Söhne Fleisch- und Wurstspezialitäten GesmbH, Gewerbezeile 4, 9500 , Villach, Avstrija, www.frierss.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek FRIERSS Velikonočna šunka
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.000 izdelkov