Haas Gorčica estragon, 200 g
Klasična pikantna gorčica
€ 2,99
(€ 14,95 / kg, vklj. 9,5% DDV
-
Haas
Balzamična gorčica
Plemenito pikantna balzamična gorčica za ljubitelje italijanske kuhinje
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Angleška gorčica
Pikantna ostrina za prave gurmane
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Gorčica Sarepta
Pikantno, sladko in začinjeno za edinstveno aromo
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Gorčica za žar
Pikantna gorčica, idealna za dobrote z žara
€ 3,99(€ 12,09 / kg) -
Haas
Hrenova gorčica
Fina ostrina hrena in pikantnost za narezke
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Gorčica Kremser
Sladki klasik in fin okus za klobasice
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Gorčica estragon
Klasična pikantna gorčica
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Pikantna gorčica za žar
Ognjena ostrina in užitek na žaru za ljubitelje pekočega
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Gorčica čili-jalapeño
Ognjeni trenutki in ostrina za specialitete z žara
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Figova gorčica
Sadno-sladka figova gorčica in užitek za sirove plošče
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Pivska gorčica
Pikantna pivska specialiteta in pravi gostilniški okus
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Zeliščna gorčica
Aromatična gorčica z aromatičnimi zelišči
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Gorčica za mesni sir (Leberkäse)
Okusna gorčica za mesni sir in začimba za malico
€ 2,99(€ 14,95 / kg)
Lastnosti in prednosti
- vegansko
- tipičen in preverjen okus
- ostra nota za popoln užitek
Opis
Estragonova gorčica znamke Haas je najbolj priljubljena vrsta v celotnem standardnem asortimanu in glede okusa govori sama zase. Kot oster klasik in tipična gorčica za hrenovke ter klobasice se odlično poda k številnim jedem in je vedno okusna izbira.
| Št. izd.: | XPI-EDH-10170112 |
|---|---|
| Vsebina: | 200 g |
| EAN: | 90444067 |
| Št.-Proizvajalca: | 10170112 |
| Znamka: | Haas |
| Lastnosti izdelka: | Vegan, Vegetarijansko |
| Zvezna dežela: | Zgornja Avstrija |
| Lahko vsebuje sledi: | M - gorčica |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem, suhem mestu, ter zaščiteno pred svetlobo |
Sestavine
AQUA, gorčična semena, vinski žgani kis, sladkor, sol, začimbe, aroma
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 515 / 123 kj / kcal |
| maščobe | 5,8 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,3 g |
| ogljikovi hidrati | 10 g |
| od tega sladkor | 6,2 g |
| beljakovine | 5 g |
| Sol | 2,1 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Avstrija, www.weltvonhaas.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Haas Gorčica estragon
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 5.900 izdelkov