Haas Oblati za napolitanke, 160 g
Hrustljavi oblati za rezine in sladice
€ 3,99
(€ 24,94 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- hrustljavi in prilagodljivi za uporabo
- idealno za rezine, sladoled in kokosove poljubčke
- neposredna uporaba brez peke
Ustrezni izdelki
Opis
Ti hrustljavi oblati močno olajšajo pripravo finih sladic v domači kuhinji. Z njimi boste prihranili dragocen čas, saj odpade zamudno mešanje in peka testa. Stabilna struktura zagotavlja čiste reze in zmanjšuje drobljenje pri nadaljnji obdelavi. Od klasičnih kokosovih kupol in čokoladnih rezin do kreativnih sladolednih kornetov – ti oblati ponujajo vsestranske možnosti za vso družino.
| Št. izd.: | XPI-EDH-1006997 |
|---|---|
| Vsebina: | 160 g |
| EAN: | 9055500310310 |
| Št.-Proizvajalca: | 1006997 |
| Znamka: | Haas |
| Zvezna dežela: | Zgornja Avstrija |
| Lahko vsebuje sledi: | A - gluten, G - mleko |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem, suhem mestu, ter zaščiteno pred svetlobo |
Sestavine
pšenična moka, rastlinska maščoba (palma), Emulgator (sojin lecitin), sredstvo za vzhajanje (natrijev karbonat), sol
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1650 / 394 kj / kcal |
| maščobe | 2,6 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 1,3 g |
| ogljikovi hidrati | 81 g |
| od tega sladkor | 0,1 g |
| beljakovine | 11 g |
| Sol | 0,5 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Avstrija, www.weltvonhaas.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Haas Oblati za napolitanke
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 5.900 izdelkov