Haas Punč glazura, 250 g
Barviti preliv za piškote in peciva
€ 2,99
(€ 11,96 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- enostavno mešanje
- hitro sušenje s sijajem
- idealno za dekoriranje in prikrivanje nepravilnosti
Opis
Ta glazura v prahu daje finim pekovskim izdelkom vizualno in okusno piko na i. Priprava uspe v hipu in povsem brez segrevanja. Že malo vode zadostuje, da se prah zmeša v gladko maso. Pripravljena glazura se zlahka prelije čez piškote, mafine ali torte, se hitro posuši in odlično prikrije drobne nepravilnosti na površini.
| Št. izd.: | XPI-EDH-10017243 |
|---|---|
| Vsebina: | 250 g |
| EAN: | 9055500172444 |
| Št.-Proizvajalca: | 10017243 |
| Znamka: | Haas |
| Zvezna dežela: | Zgornja Avstrija |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem, suhem mestu, ter zaščiteno pred svetlobo |
Sestavine
sladkor, modificiran škrob, aroma, kislinsko sredstvo (citronska kislina), Barvilo (pristen karmin (E120))
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1671 / 399 kj / kcal |
| maščobe | <0,5 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | <0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 100 g |
| od tega sladkor | 93 g |
| beljakovine | <0,5 g |
| Sol | 0,03 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Avstrija, www.weltvonhaas.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Haas Punč glazura
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 5.900 izdelkov