Haas Pecilni prašek, 250 g
Zmogljiva moč vzhajanja za testa in peciva
€ 2,49
(€ 9,96 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- vegansko ter brez glutena in laktoze
- visoka moč vzhajanja za rahlo testo
- različne velikosti
Opis
Ta tradicionalna sestavina za peko poskrbi za rahlo in lepo vzhajano testo pri vsakem pekovskem podvigu. Receptura se ponaša z zanesljivim delovanjem in je idealna za veganske kreacije ter tiste brez laktoze in glutena. Različne velikosti pakiranj vedno ponujajo pravo količino, ne glede na to, ali gre za majhno gospodinjstvo ali veliko potrebo v pekarni. Fin prah zagotavlja enakomerne rezultate, od umešanega testa do kruha.
| Št. izd.: | XPI-EDH-10100400 |
|---|---|
| Vsebina: | 250 g |
| EAN: | 9055500004011 |
| Št.-Proizvajalca: | 10100400 |
| Znamka: | Haas |
| Lastnosti izdelka: | Vegan, Vegetarijansko, Brez glutena, Brez laktoze |
| Zvezna dežela: | Zgornja Avstrija |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem, suhem mestu, ter zaščiteno pred svetlobo |
Sestavine
Difosfat, natrijev karbonat (E500), koruzni škrob
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 414 / 99 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 25 g |
| od tega sladkor | 0 g |
| beljakovine | 0 g |
| Sol | 29,4 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Avstrija, www.weltvonhaas.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Haas Pecilni prašek
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 5.900 izdelkov