Zotter Schokoladen Bio BASiC čokoladne žarnice s kavo, 130 g

Čokolada za peko in ustvarjanje sladic

€ 6,99

(€ 53,77 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 130 g

Na zalogi so samo še 3 kosi

Dostava do sreda, 30. september, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Hlajena pošiljka: Za hlajene pošiljke se obračunajo dodatni stroški pošiljanja v vrednosti € 4,90 na naročilo.
Dodatne informacije

Lastnosti in prednosti

  • žlahtna kuvertura
  • čudovit vonj, prijeten okus
  • narejeno iz kave pravične trgovine

Pogosto naročeno skupaj z Zotter Schokoladen Bio vroča čokolada, bela čokolada-vanilja, 110 g

Zotter Schokoladen Bio BASiC čokoladne žarnice s kavo, 130 g € 6,99 (€ 53,77 / kg)
Zotter Schokoladen Bio vroča čokolada, bela čokolada-vanilja, 110 g € 7,39 (€ 67,18 / kg)
Skupna cena: € 14,38
Opis

BASiC kuverturne žarnice znamke Zotter Schokoladen so idealne za torte, mousse, kreme, praline - ali preprosto za prigrizek. V obliki majhnih čokoladnih žarnic, polovice žarnic poskrbijo, da ideje zasijejo in prepričajo s fino in čudovito talino s pravim kakavovim maslom, pravično kavo iz lastne pražarne kave Zotter in trsnim sladkorjem. Vključeno je tudi nekaj mleka tirolskih ekoloških gorskih kmetov!

Majhne žarnice (polovice žarnic) olajšajo doziranje in temperiranje kuverture in se lahko uporabljajo neposredno kot okras!

Št. izd.: XPI-ZSM-18027
Vsebina: 130 g
EAN: 9006403039808
Št.-Proizvajalca: 18027
Znamka: Zotter Schokoladen
Lastnosti izdelka: BIO, Brez umetnih barvil, brez umetnih konzervansov, Brez ojačevalcev okusov, brez umetnih arom
Zvezna dežela: Štajerska
Lahko vsebuje sledi: E - arašidi, H - oreščki, N - sezamova semena
Navodila za shranjevanje: hranite na hladnem, suhem mestu, ter zaščiteno pred svetlobo
Okus: aromatičen, sladek/sladkoben, kava
Pečat odobritve in certifikati: Ekološka oznaka EU / zunaj EU
Sestavine

trsni sladkor[3], Kakavovo maslo[3], Polnovredno mleko v prahu[1], 3 % Mleta kava[3], Sladka sirotka v prahu[1], Kakavova masa[3], trsni sladkor[3], 0,4 % Kava v prahu[3], sojin lecitin (E322)[2], Stroki vanilije v prahu[1], Kamena sol, Kardamom[1]

  1. iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
  2. emulgator / iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
  3. iz pravične trgovine, skupni delež pravične trgovine 77 % / iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva

Lahko vsebuje sledi vseh vrst oreščkov, arašidov in sezamovih semen.

Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 2382 / 569 kj / kcal
maščobe 37 g
  od tega nasičene maščobne kisline 23 g
ogljikovi hidrati 51 g
  od tega sladkor 51 g
beljakovine 5,9 g
Sol 0,26 g
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Avstrija, www.zotter.at

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Zotter Schokoladen Bio BASiC čokoladne žarnice s kavo

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
1 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

1 ocena