Zotter Schokoladen Bio Light Bulbs - Temna čokolada s 60 % kakava, 130 g

Idealna za peko, temperiranje in pripravo pralin

€ 6,99

(€ 53,77 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 130 g

Na zalogi

Dostava do četrtek, 1. oktober, v kolikor naročite do dne torek do 23:59 ure .

Hlajena pošiljka: Za hlajene pošiljke se obračunajo dodatni stroški pošiljanja v vrednosti € 4,90 na naročilo.
Dodatne informacije

Lastnosti in prednosti

  • veganska fina kuvertura
  • sladkana s surovim trsnim sladkorjem
  • brez tujih maščob

Pogosto naročeno skupaj z Manner Lady Fingers, 200 g

Zotter Schokoladen Bio Light Bulbs - Temna čokolada s 60 % kakava, 130 g € 6,99 (€ 53,77 / kg)
Manner Lady Fingers, 200 g € 5,59 (€ 27,95 / kg)
Skupna cena: € 12,58
Opis

Blaga temna veganska fina kuvertura vsebuje 60 % kakava. Kombinacija kakovostnega kakava, surovega trsnega sladkorja in bio kakavovega masla ji daje fino trpko in rahlo sladko noto. Izdelana je brez tujih maščob.

Čokoladne lučke so odlične za peko, pripravo pralin in temperiranje čokolade, primerne pa so tudi kot samostojen prigrizek.

Št. izd.: XPI-ZSM-18406
Vsebina: 130 g
EAN: 9006403041740
Št.-Proizvajalca: 18406
Znamka: Zotter Schokoladen
Lastnosti izdelka: Vegan, Vegetarijansko, Brez glutena, Brez laktoze, Brez alkohola
Zvezna dežela: Štajerska
Lahko vsebuje sledi: E - arašidi, F - soja, G - mleko, H - oreščki, N - sezamova semena
Navodila za shranjevanje: hranite na hladnem in suhem
Okus: trpek, blag, sladek/sladkoben
Pečat odobritve in certifikati: Ekološka oznaka EU / zunaj EU
Sestavine

Kakavova masa[1], trsni sladkor[1], Kakavovo maslo[1], 60 % min. vsebnost kakava

  1. iz pravične trgovine, skupni delež pravične trgovine: 100 % / iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva

Lahko vsebuje sledi vseh vrst oreščkov, mleka, arašidov, sezama in soje.

Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 2424 / 579 kj / kcal
maščobe 40 g
  od tega nasičene maščobne kisline 25 g
ogljikovi hidrati 44 g
  od tega sladkor 39 g
beljakovine 6,1 g
Sol 0,17 g
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Avstrija, www.zotter.at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Zotter Schokoladen Bio Light Bulbs - Temna čokolada s 60 % kakava

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder