Zotter Schokoladen Bio Light Bulbs - Mlečna čokolada s 40 % kakava, 130 g

Izdelano iz najboljšega bio gorskega mleka s Tirolske

€ 6,99

(€ 53,77 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 130 g

Na zalogi je samo še 5 kosov

Dostava do četrtek, 1. oktober, v kolikor naročite do dne torek do 23:59 ure .

Hlajena pošiljka: Za hlajene pošiljke se obračunajo dodatni stroški pošiljanja v vrednosti € 4,90 na naročilo.
Dodatne informacije

Lastnosti in prednosti

  • poln okus
  • sladkane s trsnim sladkorjem
  • oplemenitene s pravo burbonsko vaniljo

Pogosto naročeno skupaj z Zotter Schokoladen Bio vroča čokolada, bela čokolada-vanilja, 110 g

Zotter Schokoladen Bio Light Bulbs - Mlečna čokolada s 40 % kakava, 130 g € 6,99 (€ 53,77 / kg)
Zotter Schokoladen Bio vroča čokolada, bela čokolada-vanilja, 110 g € 7,39 (€ 67,18 / kg)
Skupna cena: € 14,38
Opis

Nežna mlečna kuvertura vsebuje 40 % kakava. Izdelana je iz tirolskega bio gorskega mleka, zato jo odlikuje polna kombinacija okusov mleka in čokolade. Trsni sladkor, prava burbonska vanilja in kanček soli lepo zaokrožijo recepturo.

Čokoladne lučke so odlične za peko, pripravo pralin in temperiranje čokolade, primerne pa so tudi kot samostojen prigrizek.

Št. izd.: XPI-ZSM-18404
Vsebina: 130 g
EAN: 9006403041702
Št.-Proizvajalca: 18404
Znamka: Zotter Schokoladen
Lastnosti izdelka: Brez glutena, Brez alkohola
Zvezna dežela: Štajerska
Lahko vsebuje sledi: E - arašidi, H - oreščki, N - sezamova semena
Navodila za shranjevanje: hranite na hladnem in suhem
Okus: mlečna čokolada
Pečat odobritve in certifikati: Ekološka oznaka EU / zunaj EU
Sestavine

trsni sladkor[2], Kakavovo maslo[2], Polnovredno mleko v prahu[1], Kakavova masa[2], Posneto mleko v prahu[1], sojin lecitin (E322)[3], Stroki vanilije v prahu[2], Kamena sol, 40 % min. vsebnost kakava

  1. iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
  2. iz pravične trgovine, skupni delež pravične trgovine: 82 % / iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
  3. emulgator / iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva

Lahko vsebuje sledi vseh vrst oreščkov, arašidov in sezama.

Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 2433 / 581 kj / kcal
maščobe 39 g
  od tega nasičene maščobne kisline 24 g
ogljikovi hidrati 50 g
  od tega sladkor 48 g
beljakovine 6,4 g
Sol 0,22 g
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Avstrija, www.zotter.at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Zotter Schokoladen Bio Light Bulbs - Mlečna čokolada s 40 % kakava

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder