Hofladen Hirschmann Sadni namaz "Punč", 160 g
Lahkoten božični sadni namaz s kislimi češnjami in rdečim vinom
€ 6,99
(€ 43,69 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- odličen sadni namaz za advent
- primeren tudi za božične piškote
- lepo darilo
Podobni izdelki
Opis
V zraku je vonj po božiču! Po kuhinji se sprehajajo kisle češnje, cimet, rum in najrazličnejše skrivnosti, ki pripravijo razpoloženje za najlepši čas v letu. Saden in hkrati topel, tako boste doživeli ta sadni namaz s punčem. Preizkusite ga!
Nasvet: videti je čudovito, okus je božanski in z veseljem ga lahko podarite tudi kot darilo! Brez konzervansov.
| Št. izd.: | XPI-HL-42_160g |
|---|---|
| Vsebina: | 160 g |
| EAN: | 9120074861626 |
| Št.-Proizvajalca: | 42_160g |
| Znamka: | Hofladen Hirschmann |
| Zvezna dežela: | Štajerska |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem, suhem mestu, ter zaščiteno pred svetlobo, Po odprtju hranite v hladilniku in porabite v enem mesecu. |
| Pečat odobritve in certifikati: | Oznaka "Gutes vom Bauernhof" |
Sestavine
Punč (višnja, rdeče vino in božični sadni namaz)
višnje, sladkor, Rdeče vino, Rum, Pektin, Cimet, nageljnove žbice v prahu
Hranilna vrednost
Punč (višnja, rdeče vino in božični sadni namaz)
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 595 / 142 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 34 g |
| od tega sladkor | 33 g |
| beljakovine | 0,7 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Hofladen Hirschmann, Muggendorf 4, 8345, Straden, Avstrija, www.hofladen-hirschmann.at/cms/aktuelles/index.html |
|---|
Ustrezni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Hofladen Hirschmann Sadni namaz "Punč"
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte From Austria:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 5.950 izdelkov