Hofladen Hirschmann Sadni namaz "Angelski polet", 160 g
Ringlo-slive-oranže-lahka marmelada
€ 6,99
(€ 43,69 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- Odličen okus
- Idealno za vaš adventni zajtrk
- Prava harmonija tudi s čokolado
Podobni izdelki
Opis
Velika božična marmelada iz kmečke trgovine Hirschmann z ringlijem, slivami in pomarančami. Začinjeno z likerjem.
Uživajte v tej lahki marmeladi na svežem kruhu z maslom. Oranža se zelo dobro meša s čokolado, z božično marmelado so sladice še posebej odlično rafinirane. Tudi kot darilo ta marmelada zagotovo razveseljuje!
| Št. izd.: | XPI-HL-43-160g |
|---|---|
| Vsebina: | 160 g |
| EAN: | 9120074861619 |
| Št.-Proizvajalca: | 43-160 |
| Znamka: | Hofladen Hirschmann |
| Lastnosti izdelka: | Vsebuje alkohol |
| Zvezna dežela: | Štajerska |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem, suhem mestu, ter zaščiteno pred svetlobo, Po odprtju hranite v hladilniku in porabite v enem mesecu. |
| Pečat odobritve in certifikati: | Oznaka "Gutes vom Bauernhof" |
Sestavine
Angelov let: (Kriecherl-slivov-pomarančno-sadni namaz)
slive, pomarančni krhlji, sladkor, limonin sok, olup pomaranče, pomarančne lupinice (zeste), Želirno sredstvo (pektin), kislinsko sredstvo (citronska kislina), konzervans (sorbinska kislina)
Hranilna vrednost
Angelov let: (Kriecherl-slivov-pomarančno-sadni namaz)
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 557 / 133 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 32 g |
| od tega sladkor | 31 g |
| beljakovine | 0,6 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Hofladen Hirschmann, Muggendorf 4, 8345, Straden, Avstrija, www.hofladen-hirschmann.at/cms/aktuelles/index.html |
|---|
Ustrezni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Hofladen Hirschmann Sadni namaz "Angelski polet"
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte From Austria:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 5.950 izdelkov