Zotter Schokoladen Bio čokolada - "Kako lepo, da obstajaš! - limona in mandlji", VEGAN, 70 g

Simfonija sladkobe in kislosti

€ 4,69

(€ 67,00 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 70 g

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Hlajena pošiljka: Za hlajene pošiljke se obračunajo dodatni stroški pošiljanja v vrednosti € 4,90 na naročilo.
Dodatne informacije

Lastnosti in prednosti

  • 70 % kakava
  • mandljev nugat in limonin marcipan
  • s hrustljavimi koščki limone

Pogosto naročeno skupaj z Zotter Schokoladen Bio Balleros - "Krokantne praline", 100 g

Zotter Schokoladen Bio čokolada - "Kako lepo, da obstajaš! - limona in mandlji", VEGAN, 70 g € 4,69 (€ 67,00 / kg)
Zotter Schokoladen Bio Balleros - "Krokantne praline", 100 g € 6,79 (€ 67,90 / kg)
Skupna cena: € 11,48
Opis

Temna čokolada s 70 % kakava obdaja harmonično kombinacijo nežno topljivega mandljevega nugata in osvežujočega limoninega marcipana. Hrustljavi koščki limone poskrbijo za prijeten kontrast med sladkimi in kislimi okusi.

Št. izd.: XPI-ZSM-16973
Vsebina: 70 g
EAN: 9006403079538
Št.-Proizvajalca: 16973
Znamka: Zotter Schokoladen
Lastnosti izdelka: Vegan, Brez alkohola
Zvezna dežela: Štajerska
Lahko vsebuje sledi: A - gluten, C - jajca, E - arašidi, G - mleko, H - oreščki, N - sezamova semena
Navodila za shranjevanje: hranite na hladnem, suhem mestu, ter zaščiteno pred svetlobo
Pečat odobritve in certifikati: Ekološka oznaka EU / zunaj EU
Sestavine

Marcipan[1] (24 % mandlji[1], sladkor[1], invertni sladkorni sirup[1]), Kakavova masa[2], trsni sladkor[2], 14 % mandlji[1], Kakavovo maslo[2], liofilizirane limone[1] (2 % sladkor[1], koncentrat limoninega soka[1], mango[1], Škrob[1]), invertni sladkorni sirup[1], 2 % koncentrat limoninega soka[1], 1 % Mandljevo olje[1], rižev napitek v prahu[1] (Riž[1], sončnično olje[1], sol), 0,4 % limonin sok[1], trsni sladkor[2], Emulgator (sojin lecitin (E322)[1]), Kamena sol, ingver v prahu[1], 0,02 % limonino olje[1], Emulgator (Sončnični lecitin[1]), Stroki vanilije v prahu[2], 70 % minimalna vsebnost kakava v rubin čokoladi[1]

  1. iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
  2. iz pravične trgovine, skupni delež pravične trgovine 54 % / iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 2244 / 536 kj / kcal
maščobe 37 g
  od tega nasičene maščobne kisline 14 g
ogljikovi hidrati 41 g
  od tega sladkor 35 g
beljakovine 9,1 g
Sol 0,06 g
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Avstrija, www.zotter.at

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Zotter Schokoladen Bio čokolada - "Kako lepo, da obstajaš! - limona in mandlji", VEGAN