Hofladen Hirschmann Sadni namaz iz kutin in rdečega ribeza, 160 g

Lahki džem z jagodičasto aromo

€ 6,39

(€ 39,94 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 160 g

Na zalogi od 15. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne petek, 16. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • vegansko
  • enostavno za mazanje
  • rdeči ribez

Pogosto naročeno skupaj z Hofladen Hirschmann Borovničev sadni namaz, 160 g

Hofladen Hirschmann Sadni namaz iz kutin in rdečega ribeza, 160 g € 6,39 (€ 39,94 / kg)
Hofladen Hirschmann Borovničev sadni namaz, 160 g € 6,99 (€ 43,69 / kg)
Skupna cena: € 13,38
Opis

Sadni, lahki džem s kmetije Hofladen Hirschmann je izdelan iz rdečega ribeza in kombiniran z rahlo trpkimi kutinami. Džem ima čudovito teksturo in nežen, sadni okus. Poleg tega je veganski in se še posebej enostavno maže na kruh.

Št. izd.: XPI-HL-19
Vsebina: 160 g
EAN: 9120074860018
Št.-Proizvajalca: 19
Znamka: Hofladen Hirschmann
Zvezna dežela: Štajerska
Pečat odobritve in certifikati: Oznaka "Gutes vom Bauernhof"
Sestavine

Kvinoja, ribez, sladkor, limonin sok, Pektin[1]

  1. želirno sredstvo
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 540 / 129 kj / kcal
maščobe 0 g
  od tega nasičene maščobne kisline 0 g
ogljikovi hidrati 31 g
  od tega sladkor 31 g
beljakovine 0,7 g
Sol 0 g
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Hofladen Hirschmann, Muggendorf 4, 8345, Straden, Avstrija, www.hofladen-hirschmann.at/cms/aktuelles/index.html

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Hofladen Hirschmann Sadni namaz iz kutin in rdečega ribeza

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder