Hofladen Hirschmann Pečen jabolčni namaz, 160 g
Božična marmelada
€ 6,99
(€ 43,69 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- Odličen okus
- Lepo darilo
- Odlično na kruhu ali samo
Podobni izdelki
Opis
Slastna pečena jabolčna marmelada iz kmetije Hirschmann v Avstriji. Odlična je na kruhu ali pa kar sama. Idelana je tudi kot nadev za jabolčni štrudelj in za ostale praznične dobrote.
| Št. izd.: | XPI-HL-40-160g |
|---|---|
| Vsebina: | 160 g |
| EAN: | 9120074861602 |
| Št.-Proizvajalca: | 40-160 |
| Znamka: | Hofladen Hirschmann |
| Zvezna dežela: | Štajerska |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem, suhem mestu, ter zaščiteno pred svetlobo, Po odprtju hranite v hladilniku in porabite v enem mesecu. |
| Pečat odobritve in certifikati: | Oznaka "Gutes vom Bauernhof" |
Sestavine
Ekstra pečena jabolčna marmelada
jabolko, sladkor, pitna voda, Rozine, Mandlji, Med, limonin sok, želirni sladkor 2:1
Hranilna vrednost
Ekstra pečena jabolčna marmelada
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 712 / 170 kj / kcal |
| maščobe | 1,9 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,2 g |
| ogljikovi hidrati | 37 g |
| od tega sladkor | 36 g |
| beljakovine | 1,1 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Hofladen Hirschmann, Muggendorf 4, 8345, Straden, Avstrija, www.hofladen-hirschmann.at/cms/aktuelles/index.html |
|---|
Ustrezni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Hofladen Hirschmann Pečen jabolčni namaz
5,0 od 5 zvezdic
| 5 Zvezdic | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
1 ocena
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte From Austria:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 5.950 izdelkov