Österreichische Bergkräuter Bio listi maline, 40 g

Vsestranska uporaba

€ 4,79

(€ 119,75 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 40 g

Na zalogi sta samo še 2 kosa

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • Prijeten vonj
  • Kot sladko vino
  • Dobra aroma

Pogosto naročeno skupaj z Willi Dungl Bio čaj za lažje dihanje, 40 g

Österreichische Bergkräuter Bio listi maline, 40 g € 4,79 (€ 119,75 / kg)
Willi Dungl Bio čaj za lažje dihanje, 40 g € 4,59 (€ 114,75 / kg)
Skupna cena: € 9,38
Opis

Listi maline imajo svojevrsten, prijeten vonj in prijeten okus, ki spominja na vino. Najdete jih v številnih mešanicah zeliščnih čajev. Vedno poskrbijo za dobro aromo.

Št. izd.: XPI-OEB-1005
Vsebina: 40 g
EAN: 9002902010058
Št.-Proizvajalca: 1005
Znamka: Österreichische Bergkräuter
Zvezna dežela: Zgornja Avstrija
Navodila za shranjevanje: hranite na hladnem in suhem
Okus: rahlo sladek
Pečat odobritve in certifikati: Ekološko certificirano, kbA - kontrolirana ekološka pridelava
Sestavine

Listi maline[1]

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Österreichische Bergkräutergenossenschaft eGen, Thierberg 1, 4192, Hirschbach, Avstrija, www.bergkraeuter.at

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Österreichische Bergkräuter Bio listi maline