PLANET PURE Bio pralni oreščki, 50 pranj (250 g)

Neobdelane lupine pralnih oreščkov

€ 5,09

(€ 20,36 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 pranj

Na zalogi je samo še 6 kosov

Dostava do četrtek, 1. oktober, v kolikor naročite do dne torek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse vrste perila
  • z vrečko iz blaga
  • preprosta uporaba

Pogosto naročeno skupaj z PLANET PURE Odstranjevalec madežev - pomaranča, 100 ml

PLANET PURE Bio pralni oreščki, 50 pranj (250 g) € 5,09 (€ 20,36 / kg)
PLANET PURE Odstranjevalec madežev - pomaranča, 100 ml € 2,89 (€ 28,90 / l)
Skupna cena: € 7,98
Opis

Bio pralni oreščki vsebujejo vse, kar potrebujete za čudovito čisto perilo. Gre za čist in neobdelan naravni izdelek. Lupine pralnih oreščkov vsebujejo saponine, ki se raztopijo v topli vodi in očistijo perilo, obenem pa poskrbijo za prijetno mehkobo.

Uporaba za približno 3–4 kg perila:

  • V priloženo vrečko iz blaga dajte 6–7 polovic lupin, jo dobro zaprite in skupaj s perilom položite v boben.
  • Pri pranju pri 30–40 °C lahko lupine ponovno uporabite.
  • Uporabljene lupine odvrzite med biološke odpadke ali na kompost.
  • Pralni oreščki so primerni za vse vrste perila, tudi za volno, lan in svilo.
  • Pri pranju belega perila je priporočljivo dodati belilo.
Št. izd.: XBO-PP-WN506
Vsebina: 250 g
EAN: 9120001468782
Št.-Proizvajalca: WN506
Znamka: PLANET PURE
Lastnosti izdelka: Vegan, Brez testiranja na živalih, brez umetnih dišav, brez umetnih dodatkov, hipoalergeno, primerno za kompostiranje
Zvezna dežela: Vorarlberg
Pečat odobritve in certifikati: V-Label vegan
Sestavine

100 % pralni oreščki

Pravne informacije
Proizvajalec: Planet Pure Produktions und Handels GmbH, Lochauerstr. 2, 6912 , Hörbranz, Avstrija, office@planetpure.com, www.planetpure.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek PLANET PURE Bio pralni oreščki

1 recenzija kupcev v drugih jezikih

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
1 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

1 ocena

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder