PRIMABENE Sojino olje Premium bio, 250 ml

Visokokakovostno sojino olje

€ 7,49

(€ 29,96 / l, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 ml

Na zalogi od 8. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne petek, 9. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • tipičen vonj in okus
  • avstrijski izdelek
  • za toplo in hladno kuhinjo

Pogosto naročeno skupaj z Berghofer Mühle Štajersko bučno olje ZGO, steklenica, 250 ml

PRIMABENE Sojino olje Premium bio, 250 ml € 7,49 (€ 29,96 / l)
Berghofer Mühle Štajersko bučno olje ZGO, steklenica, 250 ml € 9,99 (€ 39,96 / l)
Skupna cena: € 17,48
Opis

Sojino olje skupine PRIMABENE, ki se tukaj uporablja spada v družino Papilionoideae.

Obdelava:
S hladnim stiskanjem dobimo temno do svetlo rumeno olje. Relativno redko.

Uporaba:
Za toplo in hladno hrano

Izvor:
Avstrija

Opomba:
Vsebuje majhne količine ogljikovih hidratov, sladkorjev, beljakovin in soli.

Št. izd.: XVA-NPD-279K025S
Vsebina: 250 ml
EAN: 48614375
Št.-Proizvajalca: 279K025S
Znamka: PRIMABENE
Lastnosti izdelka: Vegan, BIO
Zvezna dežela: Koroška
Pečat odobritve in certifikati: Ekološko certificirano
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 3467 / 828 kj / kcal
maščobe 92 g
  od tega nasičene maščobne kisline 13,8 g
ogljikovi hidrati 0 g
  od tega sladkor 0 g
beljakovine 0 g
Sol 0 g
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Natural Products & Drugs GmbH, Neuer Platz 1, 9800, Spittal/Drau, Avstrija, office@np-d.com, www.np-d.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek PRIMABENE Sojino olje Premium bio