Soletti Goldfish - Cheese, 100 g
Prigrizek v obliki ribe z okusom sira
€ 2,99
(€ 29,90 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- izdelano v Avstriji
- pečeno
- idealno kot prigrizek za zabavo
Ustrezni izdelki
Opis
Te ljubke ribice so klasičen prigrizek, ki vas bo zagotovo očaral že od prvega grižljaja. Narejene so iz izbranih sestavin, pečene do popolne zlato rjave barve in posute z okusnim sirom, ki še izboljša njihov okus. Hrustljave in okusne, so preprosto neustavljive.
| Št. izd.: | KEL-10002244 |
|---|---|
| Vsebina: | 100 g |
| EAN: | 9000159743309 |
| Št.-Proizvajalca: | 10002244 |
| Znamka: | Soletti |
| Lastnosti izdelka: | Brez umetnih barvil, Brez ojačevalcev okusov, Brez palmovega olja |
| Zvezna dežela: | Štajerska |
| Lahko vsebuje sledi: | N - sezamova semena |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem, suhem mestu, ter zaščiteno pred svetlobo |
Sestavine
Goldfish - Cheese
pšenična moka, repično olje, sladkor, 3,5 % Sir v prahu, sol, sredstvo za vzhajanje (Amoniumhidrogenkarbonat, natrijev hidrogenkarbonat), sirotka v prahu, naravna aroma, maltodekstrin, poper
Hranilna vrednost
Goldfish - Cheese
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1859 / 444 kj / kcal |
| maščobe | 18 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 2,1 g |
| ogljikovi hidrati | 58 g |
| od tega sladkor | 6,3 g |
| vlaknine | 3,1 g |
| beljakovine | 11 g |
| Sol | 2,8 g |
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Soletti Goldfish - Cheese
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 5.950 izdelkov