Soletti Goldfish - Sesame, 100 g
Hrustljavi prigrizki, posuti s sezamovimi semeni
€ 2,99
(€ 29,90 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- pečeno
- izdelano v Avstriji
- hrustljavo in lahko
Ustrezni izdelki
Opis
Okusni prigrizki v obliki ribice, popolni za vsako priložnost. Pečeni do popolnoma zlato rjave barve, so čudovito hrustljavi in obogateni z visokokakovostnimi sezamovimi semeni za slasten okus. Okusen in vsestranski prigrizek, popoln za v šolo, pisarno, na potovanja ali za uživanje kadar koli v dnevu.
| Št. izd.: | KEL-10002246 |
|---|---|
| Vsebina: | 100 g |
| EAN: | 9000159745402 |
| Št.-Proizvajalca: | 10002246 |
| Znamka: | Soletti |
| Lastnosti izdelka: | Brez umetnih barvil, Brez ojačevalcev okusov, Brez palmovega olja |
| Zvezna dežela: | Štajerska |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem, suhem mestu, ter zaščiteno pred svetlobo |
Sestavine
Goldfish - Sesame
pšenična moka, repično olje, sladkor, Mak, 6 % Sezam, sredstvo za vzhajanje (Amoniumhidrogenkarbonat, natrijev hidrogenkarbonat), sirotka v prahu, masleno mleko v prahu
Hranilna vrednost
Goldfish - Sesame
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1905 / 455 kj / kcal |
| maščobe | 19 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 1,7 g |
| ogljikovi hidrati | 57 g |
| od tega sladkor | 6,1 g |
| vlaknine | 4,3 g |
| beljakovine | 11 g |
| Sol | 2,8 g |
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Soletti Goldfish - Sesame
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 5.950 izdelkov