STAUD‘S Oma Staud - brusnični namaz, 225 g
Za sladko jutro
€ 3,49
(€ 15,51 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- sadno in sladko
- idealen namaz za kruh
- tudi za prigrizke in peko
Opis
Brusnični namaz Oma Staud posladka dan vsem, ki imate zjutraj raje sladek zajtrk. Popoln je ne samo za mazanje na kruh, ampak tudi za uživanje z žlico in za okrasitev sladkih pripravkov in peciva.
| Št. izd.: | XPI-STD-240074 |
|---|---|
| Vsebina: | 225 g |
| EAN: | 9008400309496 |
| Št.-Proizvajalca: | 240074 |
| Znamka: | STAUD‘S |
| Zvezna dežela: | Dunaj |
| Navodila za shranjevanje: | po odprtju hranite v hladilniku |
| Okus: | sadno-sladek |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 971 / 232 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 55 g |
| od tega sladkor | 55 g |
| beljakovine | 0 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Avstrija, www.stauds.com |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek STAUD‘S Oma Staud - brusnični namaz
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.000 izdelkov