STAUD‘S Omejena izdaja - limonin sadni namaz, 250 g

Visoka vsebnost sadja v receptu

€ 6,89

(€ 27,56 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 g

Na zalogi

Dostava do četrtek, 1. oktober, v kolikor naročite do dne torek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • kiselkasto-sveže
  • sadno-eksotično
  • raznolik užitek

Pogosto naročeno skupaj z STAUD‘S Bio džem iz rabarbare, 230 g

STAUD‘S Omejena izdaja - limonin sadni namaz, 250 g € 6,89 (€ 27,56 / kg)
STAUD‘S Bio džem iz rabarbare, 230 g € 4,39 (€ 19,09 / kg)
Skupna cena: € 11,28
Opis

Limonin sadni namaz znamke Staud's z visoko vsebnostjo sadja 60 % v receptu je sadno-svež, eksotičen in rahlo kiselkast. Zagotovljeno bo popestril vašo kulinarično izkušnjo.

Št. izd.: XPI-STD-250139
Vsebina: 250 g
EAN: 9008400309564
Št.-Proizvajalca: 250139
Znamka: STAUD‘S
Zvezna dežela: Dunaj
Navodila za shranjevanje: po odprtju hranite v hladilniku
Okus: svež, sadno-sladek, kiselkast, Eksotika
Sestavine

60 % limona, sladkor, Pektin[2], Askorbinska kislina (300e)[1]

  1. antioksidant
  2. želirno sredstvo
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 800 / 191 kj / kcal
maščobe 0 g
  od tega nasičene maščobne kisline 0 g
ogljikovi hidrati 44 g
  od tega sladkor 44 g
beljakovine 0 g
Sol 0 g
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Avstrija, www.stauds.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek STAUD‘S Omejena izdaja - limonin sadni namaz