STAUD‘S Omejena izdaja - marelični sadni namaz, 250 g
Sadni užitek iz Spodnje Avstrije
€ 6,11 € 6,79 -10%
(€ 24,44 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- omejene količine
- obogati sladice
- sadjarstvo Weinviertel
Opis
Popolnoma zrele marelice Weinviertel vas zapeljejo v tej omejeni izdaji s poletnimi aromami - idealne za srca z okusom po finih stvareh. V praktičnem kozarcu z navojnim pokrovom 250 gramov.
Opomba: Vse sadje te omejene serije je bilo pridelano v Avstriji, na primer v Wachauu ali na Štajerskem. Razpoložljivost je zato omejena - žlahtna, sveža in regionalna!
| Št. izd.: | XPI-STD-250096 |
|---|---|
| Vsebina: | 250 g |
| EAN: | 9008400307645 |
| Št.-Proizvajalca: | 250096 |
| Znamka: | STAUD‘S |
| Zvezna dežela: | Dunaj |
| Navodila za shranjevanje: | po odprtju hranite v hladilniku in porabite v nekaj dneh |
| Okus: | sadno-sladek |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 687 / 164 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 38 g |
| od tega sladkor | 37 g |
| beljakovine | 0,8 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Avstrija, www.stauds.com |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek STAUD‘S Omejena izdaja - marelični sadni namaz
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte From Austria:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 5.950 izdelkov