Steirerkraft Fina bela štajerska polenta v samo 1 minuti, 600 g
Okusno in vsestransko
€ 3,99
(€ 6,65 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- idealno za glavno jed, prilogo in sladico
- brez aromatskih dodatkov in okusov
Podobni izdelki
Opis
Čudovit okus v nekaj minutah! Polenta prihaja iz štajerske pridelave in jo je enostavno in hitro pripraviti. Enostavno kuhajte eno minuto v rahlo slani vodi in maslu. Priloga dopolnjuje vse mesne, ribje in perutninske jedi. Za vegetarijansko glavno jed lahko belo poslastico rafinirate s sirom in zelišči. Tudi kot sladica s svežim sadjem!
| Št. izd.: | XPI-SK-51315011 |
|---|---|
| Vsebina: | 600 g |
| EAN: | 9006453180635 |
| Št.-Proizvajalca: | 51315011 |
| Znamka: | Steirerkraft |
| Lastnosti izdelka: | Vegan |
| Zvezna dežela: | Štajerska |
| Lahko vsebuje sledi: | A - gluten |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem in suhem |
Sestavine
Koruzni zdrob
Izdelek lahko vsebuje sledi žit, ki vsebujejo gluten.
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1457 / 348 kj / kcal |
| maščobe | 0,6 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 75 g |
| od tega sladkor | 1 g |
| beljakovine | 6,8 g |
| Sol | <0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Estyria Naturprodukte GmbH, Wollsdorf 75, 8181, St. Ruprecht/Raab, Avstrija, www.steirerkraft.com/de |
|---|
Ustrezni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Steirerkraft Fina bela štajerska polenta v samo 1 minuti
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.000 izdelkov