Tiroler Kräuterhof Bio sadni čaj "Mali princ", 75 g

Okusen čaj za otroke

€ 9,89

(€ 131,87 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 75 g

Na zalogi je samo še 8 kosov

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • bogat z vitaminom C
  • sadna aroma
  • še posebej za otroke

Pogosto naročeno skupaj z Tiroler Kräuterhof Bio sadni čaj "Dobro jutro", 100 g

Tiroler Kräuterhof Bio sadni čaj "Mali princ", 75 g € 9,89 (€ 131,87 / kg)
Tiroler Kräuterhof Bio sadni čaj "Dobro jutro", 100 g € 13,09 (€ 130,90 / kg)
Skupna cena: € 22,98
Opis

Male princeske in princi bodo navdušeni nad tem sadnim čajem iz Tiroler Kräuterhofa! Sadni čaj navdušuje z aromami jabolk, pomarančne lupine in koščkov manga. Bogat je tudi z dragocenim vitaminom C!

Št. izd.: XEC-TKH-9120048256175
Vsebina: 75 g
EAN: 9120048256175
Št.-Proizvajalca: TE-FT-0004
Znamka: Tiroler Kräuterhof
Lastnosti izdelka: Vegan, BIO
Zvezna dežela: Tirolska
Okus: sadni
Pečat odobritve in certifikati: EU bio pečat
Sestavine

jabolko, Šipek, Hibiskus, Olup pomaranče, Listi robidovja, kosi manga, kosi ananasa, rooibos, Limonska trava, Aroma

Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Tiroler Kräuterhof, Dorfstraße 13, 6212, Eben am Achensee, Avstrija, info@tiroler-naturkosmetik.com, www.tiroler-kraeuterhof.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Tiroler Kräuterhof Bio sadni čaj "Mali princ"