Tiroler Kräuterhof Čaj iz gorskih in planinskih zelišč, 60 g

Zelišča iz Tirolskih Alp

€ 10,99

(€ 183,17 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 60 g

Na zalogi od 20. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne sreda, 21. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • vsebuje vitamin C
  • najboljša zelišča
  • blaga aroma

Pogosto naročeno skupaj z Honig Wurzinger Bio gozdni med, 500 g

Tiroler Kräuterhof Čaj iz gorskih in planinskih zelišč, 60 g € 10,99 (€ 183,17 / kg)
Honig Wurzinger Bio gozdni med, 500 g € 9,89 (€ 19,78 / kg)
Skupna cena: € 20,88
Opis

Visokokakovostna zelišča za ta čaj podjetja Tiroler Kräuterhof prihajajo iz slikovitih tirolskih Alp. Med drugim boste našli koprive, rman in liste breze, ki vsebujejo številne minerale. Ta okusen čaj vsebuje tudi šentjanževko in ovseno zelišče. Zelišča dajejo čaju blag in osvežujoč okus.

Uporaba: 1-2 čajni žlički zelišč na skodelico čaja prelijte z vrelo vodo in pustite stati 5-8 minut. Nato precedite in popijte.

Št. izd.: XEC-TKH-9120048256007
Vsebina: 60 g
EAN: 9120048256007
Št.-Proizvajalca: TE-KT-0002
Znamka: Tiroler Kräuterhof
Lastnosti izdelka: Vegan
Zvezna dežela: Tirolska
Okus: svež, blag
Sestavine

Listi breze, Listi koprive, Rman, Zel rožičevca, njivska preslica, Zel ovsa, Listi oreha, cvetovi ognjiča

Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Tiroler Kräuterhof, Dorfstraße 13, 6212, Eben am Achensee, Avstrija, info@tiroler-naturkosmetik.com, www.tiroler-kraeuterhof.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Tiroler Kräuterhof Čaj iz gorskih in planinskih zelišč

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder