Tiroler Kräuterhof Zeliščni čaj "Almrausch", 75 g

Harmoničen čaj s številnimi zelišči

€ 9,89

(€ 131,87 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 75 g

Na zalogi od 2. november

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 3. november

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • vsebuje poprovo meto
  • naravno
  • uravnotežena aroma

Pogosto naročeno skupaj z Tiroler Kräuterhof Bio čaj iz regratovih listov, 40 g

Tiroler Kräuterhof Zeliščni čaj "Almrausch", 75 g € 9,89 (€ 131,87 / kg)
Tiroler Kräuterhof Bio čaj iz regratovih listov, 40 g € 7,69 (€ 192,25 / kg)
Skupna cena: € 17,58
Opis

Številna visokokakovostna zelišča dajejo temu čaju uravnotežen okus. Poprova meta, pomarančni cvet in ognjič združujejo svoje različne okuse in se med seboj odlično ujemajo. Poleg tega vsebuje veliko vitamina C.

Zeliščni čaj Almrausch iz Tiroler Kräuterhofa je naravno čist in veganski.

Št. izd.: XEC-TKH-9120048256090
Vsebina: 75 g
EAN: 9120048256090
Št.-Proizvajalca: TE-KT-0001
Znamka: Tiroler Kräuterhof
Lastnosti izdelka: Vegan
Zvezna dežela: Tirolska
Okus: svež
Sestavine

Poprova meta, Šipek, ognjič, Cvetovi pomarančevca, Listi koprive

Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Tiroler Kräuterhof, Dorfstraße 13, 6212, Eben am Achensee, Avstrija, info@tiroler-naturkosmetik.com, www.tiroler-kraeuterhof.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Tiroler Kräuterhof Zeliščni čaj "Almrausch"