vielö Organsko milo za roke, 250 ml

Za mehko ter prožno kožo

€ 25,49

(€ 101,96 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 ml

Na zalogi je samo še 5 kosov

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • krepi in pomirja
  • z antioksidanti

Pogosto naročeno skupaj z vielö Organsko milo za telo, 250 ml

vielö Organsko milo za roke, 250 ml € 25,49 (€ 101,96 / l)
vielö Organsko milo za telo, 250 ml € 29,49 (€ 117,96 / l)
Skupna cena: € 54,98
Opis

Nežna formula mila nežno očisti suhe ter občutljive roke. Bio sirotka koži ponuja pomembne hranilne snovi, medtem ko sojini proteini krepijo kožo. Obenem ima koprivin ekstrakt antioksidativen učinek s katerim je koža zaščitena pred škodljivimi vplivi okolja. Očarljiva kombinacija vonja razvaja čute ter sprosti telo in dušo.

Uporaba: Nanesite milo na vlažne roke in nato kožo temeljito splahnite.

Št. izd.: XEC-VIE-WS01EX250
Vsebina: 250 ml
EAN: 9120088280017
Št.-Proizvajalca: WS01EX250
Znamka: vielö
Tipi kože: za vsak tip kože
Lastnosti izdelka: BIO
Zvezna dežela: Zgornja Avstrija
Kozmetični učinek: pomirjujoče, čiščenje, ščiti pred vplivi okolja
Pečat odobritve in certifikati: Austria Bio Garantie
Splošne informacije: Pred uporabo dobro pretresite.
Sestavine (INCI)

Lactis Serum Proteinum[3], Aqua[2], Glycerin[3], Decyl Glucoside[2], Disodium Cocoyl Glutamate[2], Betaine[2], Polyglyceryl-3 Caprate[2], Xanthan Gum[2], Sodium Cocoyl Glutamat[2], Citricacid[2], Lavandula Angustifolia Flower Oil[3], Salvia Officinalis (Sage) Oil[3], Potassium Sorbate, Citronellal[1], Pelargonium Graveolons (Geranium) Flower Oil[3], Geraniol[1], Hydrolyzed Soy Protein[2], Polyglyceryl-4-Caprate[2], Sodium Lactate[2], Caesalpinia Spinosa Gum[2], Lavandula Angustifolia Flower Extract[3], Urtica Diocia (Nettle) Leaf Extract[3], Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[3], Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract[3], Sodium Benzoate

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave in iz naravnih eteričnih olj
  2. naravnega izvora
  3. iz nadzorovane ekološke pridelave
Dodatne informacije o aplikaciji
Dodatki
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Pravne informacije
Proizvajalec: vielö GmbH, Schulstrasse 7, 4642, Sattledt, Avstrija, office@vieloe.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek vielö Organsko milo za roke

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
1 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

1 ocena