Wiberg Olje iz bazilike, 500 ml

Olive v kombinaciji z baziliko

€ 16,39

(€ 32,78 / l, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 500 ml

Na zalogi od 8. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne petek, 9. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • močan okus po olivah
  • s subtilno noto bazilike
  • idealno za testenine & ribe

Pogosto naročeno skupaj z Wiberg Barrique jabolčni balzamični kis, 500 ml

Wiberg Olje iz bazilike, 500 ml € 16,39 (€ 32,78 / l)
Wiberg Barrique jabolčni balzamični kis, 500 ml € 21,99 (€ 43,98 / l)
Skupna cena: € 38,38
Opis

To oljčno olje z baziliko vas popelje v sredozemska območja. Olive se izrazijo z močnim okusom, izvleček bazilike pa doda nežno noto. Duet, ki se ne bi mogel bolje uskladiti.

Kulinarična destinacija:

  • Za testeninske jedi
  • Za ribe
  • Za oplemenitenje in zaključevanje jedi
Št. izd.: XPI-WB-112698
Vsebina: 500 ml
EAN: 9002540866727
Št.-Proizvajalca: 112698
Znamka: Wiberg
Lastnosti izdelka: Vegan, Vegetarijansko
Navodila za shranjevanje: hranite na hladnem, suhem mestu, ter zaščiteno pred svetlobo
Sestavine

99,9 % oljčno olje ekstra deviško, izvleček bazilike

Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 3768 / 900 kj / kcal
maščobe 100 g
  od tega nasičene maščobne kisline 15 g
ogljikovi hidrati 0 g
  od tega sladkor 0 g
beljakovine 0 g
Sol 0 g
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: WIBERG NovaTaste, Adolf.Schemel-Str. 9, 5020, Salzburg, Avstrija, www.wiberg.eu/de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Wiberg Olje iz bazilike